Palmiros horoskopas šiandienos penktadieniui, lapkričio 11 d.

Kitos Naujienos

Penktadienį vis dar tęsis sudėtingas metas – pasistenkite neįsitempti, viską ramiai vertinti. Deja, ir ši diena komplikuota: daug drąsos, įžūlumo ir jokio patikimumo, jokių garantijų. Įvaizdis klaidins – nepatartina vertinti žmogaus pagal jo skelbiamas idėjas, deklaruojamus principus. Tai mistifikacijų metas, tad nesiduokite sužavimi reklaminių triukų. Ir nieko rimto neplanuokite – nesistenkite peršokti bambos: dabar aplinkybės gali tapti stipresnės bei gudresnės, nei jūs tam esate pasiruošę…

Bus stipri vidinė įtampa, tad svarbu vengti asmeniškumų, o taip pat nespręsti jokių asmeninių problemų apskritai. Šiandien gana greitai gali kilti ginčai – pasistenkite nepasiduoti ambicijoms. Konfliktai persekios ir jei leisitės užvaldomi neigiamų emocijų, nesistengsite išvysti erzinančiuose dalykuose smagių, naudingų bruožų.

Būkite atidūs su darbo technika, atidžiau tikrinkite atliekamus darbus – gali įsivelti apmaudžių klaidų. Nepalanki diena svarbių dokumentų tvirtinimui, sandoriams. Būkite atidesni kelyje. Išlieka didelė traumų (ypač dėl kritimo ar susidūrimo), įvairių avarijų tikimybė.

Diena sunkesnė vyresnio amžiaus asmenims, įvairiems vadovams, taip pat vaikams, įsimylėjusiems, menininkams.

Blogas laikas šventimams, pramogavimui, romantiškiems pasimatymams.

Iš ketvirtadienio į penktadienį sapnai pranašiški, jei tai buvo realus, ryškus vaizdas, konkretus, gyvenimiškas įvykis – tai pildysis tiesiogiai.

Blogas ženklas: ką nors pamesti, jei kišenė prakiurtų, sutikti žmogų tuščiais kibirais – tai nesėkmės piniginiuose, turto reikaluose bei karjeroje.

Geras ženklas: ką nors rasti, ypač pinigų, sutikti žmogų su pilnais kibirais.

Žvilgsnis į priekį: šeštadienį skirkite tiems, kuriuos mylite, o sekmadienį geriau praleisti su tais, kurių nesinori kritikuoti; šeštadienį palanki žydra, auksinė, vengtina žalia, ruda; sekmadienį palanki ruda, tamsiai mėlyna, juoda, vengtina raudona, oranžinė; pirmadienį palanki auksinė, geltona, alyvinė, vengtina ruda, žalia, monotoniški deriniai.

Avinas (03 21–04 20). Penktadienį likite santūrūs, tylūs, saikingi. Ir itin atsargūs ką nors teigdami, žadėdami, užmegzdami pažintis, kaip ir vairuodami mašiną, eidami, lipdami ar ką nors pirkdami…

Jautis (04 21–05 20). Penktadienį blogas laikas tvarkyti piniginius, turto, verslo reikalus – didesnis apgaulių, vagysčių pavojus. Mokėkite nereaguoti į provokacijas – galite patekti į bėdą.

Dvyniai (05 21–06 21). Galite susidurti su įžūliais, išpuikusiais, nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų. Būkite kantresni, saugokite savo nervus, sveikatą. Neskubėkite, kad ir kuo užsiimsite.

Vėžys (06 22–07 22). Penktadienį nebus sunku jus suklaidinti, apgauti… Mokėkite atsiriboti nuo nereikalingo, įkyraus dėmesio, užsiimkite tik savimi bei savais reikalais. Pasistenkite negirdėti paikų šnekų ir elgtis tik savo nuožiūra – tai padės išsaugoti reputaciją.

Liūtas (07 23–08 22). Penktadienį būsite linkę pasiduoti neigiamai draugų įtakai, nervintis, liūdėti be rimto pagrindo. Deja, ir nematyti realaus pavojaus. Jei blogai jausitės – likite namie. Saugokite sveikatą bei turtą. Būkite atidesni sutuoktiniui ir nesivelkite į santykių aiškinimąsi.

Mergelė (08 23–09 22). Penktadienį gresia išdavystės – jei turite nepatikimų sąjungininkų, draugų apsimetėlių, šiandien jie pasireikš. Pasiruoškite, kad gali nutikti tai, ko nesinori… Išlieka traumų, avarijų, kritimo tikimybė. Nepraleiskite progos artimiesiems pasakyti šiltesnį žodį.

Svarstyklės (09 23–10 23). Penktadienį nepraraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savo nuopelnų, nors galite susidurti su rimtomis kliūtimis. Nepriimkite lemtingų sprendimų – delskite.

Skorpionas (10 24–11 22). Penktadienį galimi nemaži praradimai, jei nesuvoksite ar nenorėsite matyti savo klaidų. Nebūkite patiklūs – galite nepajusti realios grėsmės. Problemos galimos dėl viršininko (ar tėvų) nuomonės nepaisymo. Galimi rūpesčiai per svečius.

Šaulys (11 23–12 21). Penktadienį laukia rūpesčiai per partnerius, tarpininkus ar sutuoktinį, o taip pat sugedusią techniką. Ne laikas prisiminti senus „blogus“ laikus, senas pražangas ir dėl to priekaištauti sutuoktiniui – juk gyvenantys stikliniuose namuose nesimėto akmenimis?

Ožiaragis (12 22–01 19). Penktadienį, kad ir kuo užsiimsite, pedantiškumas apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų bei klaidų. Ir venkite aiškintis santykius su kolegomis, neprovokuokite konflikto darbe. Kita vertus, galite išvysti tikrąjį bendradarbių veidą. Taip pat galite nukentėti ir nuo naminių gyvūnų ar patirti rūpesčių dėl savo gyvūno ligos. Pasistenkite būti nuoširdesni mylimam asmeniui, sutuoktiniui – nustokite ieškoję trūkumų.

Vandenis (01 20–02 18). Penktadienį nesivelkite į avantiūras, net jei jūsų intuicija tobula. Nekreipkite didesnio dėmesio į gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus, užsimezgusias pažintis, taip pat ir apkalbas apie artimą žmogų. Priekaištai mylimam asmeniui gali tapti lemtingo pokalbio bei jums nemalonaus apsisprendimo pagrindu.

Žuvys (02 19–03 20). Penktadienį nusibrėžkite griežtesnę distanciją bendraudami su jums nemaloniais asmenimis. Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Ir nedarykite nieko, ko gerai nežinote, dėl ko nesate tikri. Artimiesiems irgi neleiskite rizikuoti dalykuose, dėl kurių abejojate. Saugokite sveikatą bei turtą.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!