Pamačiusi, ką kaimynė veikia balkone, vilnietė neištvėrė: „Kaip taip galima?“

Naujienos

„Gyvenu jaunų šeimų mikrorajone Vilniuje. Man čia labai patinka – ramu, nesigirdi net vaikų rėkavimų, o ir visi kaimynai atrodo tokie mandagūs, pagarbūs. Tačiau prieš kurį laiką į mūsų namą pirmame aukšte atsikraustė jauna mergina ir norėčiau paklausti, ar toks jos elgesys yra normalus“, – sako naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vita.

Taigi, į mūsų namą atsikraustė nauja kaimynė pirmame aukšte. Jos terasa yra visai netoli laiptinės, todėl kiekvienas kaimynas praeina pro tą terasą. Ilgą laiką ten niekas negyveno, todėl pasidarė smalsu, kas gi čia atsikraustė.

Praeidama vis užmesdavau akį, tačiau ilgai laukti nereikėjo – kaimynė prisistatė pati. Vieną dieną grįždama iš darbo ir pakėlusi akis į jos terasą netekau žado: moteris gulėjo ant pilvo, nusimetusi viršutinę maudymuko dalį ir deginosi. Tačiau tai dar ne viskas – gulint ant pilvo ji buvo dailiai išrietusi savo užpakalį, ant kurio dėvėjo stringus!!

„Kaip taip galima?“

Pamačius, ką ji veikia balkone, taip ir norėjosi sušukti: „Kaip taip galima?“. Žinokit aš tikrai nesu priekabi boba, toleruoju daug dalykų, bet degintis prie laiptinės su stringais kaimynų akivaizdoje? Dar nusimetus viršutinę dalį…

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)

Žodžiu, toks jos elgesys kartojasi ir trunka visą vasarą. Aš jau nebežinau, ką ir daryti. Ar tikrai normalu taip elgtis? O gal galima nueiti pas kaimynę ir paprašyti prisidengti? Juk ji gyvena pirmame aukšte ir ją mato visi…

Autorius: skaitytoja Vita

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!