Pamatykite, kaip bėgant metams kardinaliai keitėsi Putino išvaizda ir kodėl sulig kiekvienais metais jo veido oda vis skaistėjo

Naujienos

Kokias procedūras atliko Vladimiras Putinas gražindamas savo veidą? Pamatykite, kaip bėgant metams kardinaliai keitėsi V. Putino išvaizda ir kodėl, sulig kiekvienais metais jo veido oda vis skaistėjo.

Štai taip atrodo besikeičiantis Rusijos politiko veidas, kuris pasirodęs vietos televizijoje neatrodo kaip žmogus, kaltinamas dėl Rusijos kariuomenės pajėgų dislokavimo Ukrainoje. Atvirkščiai – jis atrodo skaistus ir pailsėjęs.

62 metų vyro kaktoje raukšlių neliko, nors jos buvo aiškiai matomos ankstesnėse užfiksuotose nuotraukose. Atrodo, kad jos išnyko, o veido oda atrodo ne tik įdegusi ir patempta, bet ir jaunesnė nei bet kada.

V. Putino veido odos pakitimus bėgant metams puikiai atskleidžia skirtingais metais padarytos nuotraukos, kurios dar labiau pakursto gandus, kad Rusijos federacijos prezidentui yra atlikta plastinė veido operacija, kuri padėjo sukurti jaunatviškesnį vyro veido įvaizdį.

Prieš daugiau nei du dešimtmečius užfiksuotose nuotraukose, kuomet Putinui nebuvo nė keturiasdešimties – jo kūno sudėjimas buvo itin lieknas, o veide buvo aiškiai matyti juodi paakiai.

Kiek vėliau, bėgant metams, buvo galima pastebėti, kaip Putino išvaizdoje pradėjo matytis tam tikri senėjimo požymiai, nors žilų plaukų galvoje nebuvo matyti.

Pirmieji įtarimai

Daugumai žmonių klausimai kilti pradėjo nuo 2011 metų, kuomet V. Putinas būdamas dar premjeru buvo pastebėtas su geltona mėlyne po akimi. Jau tada žmonės pradėjo įtarti, ar tik nebus vyras atidavęs savęs į grožio specialistų rankas.

Tuo metu „Mail Online“ apklausti plastikos chirurgai teigė, kad veidui suteikti jaunatviškumo ir paslėpti senėjimo bruožus galėjo botulino injekcijos, veido patempimas, skruostų užpildai, antakių pakėlimas ir paburkimo po akimis pašalinimas. Tačiau, visą tai V. Putino atstovas spaudai paneigė.

Tais pačiais metais jam paskelbus, kad pretenduoja į Rusijos prezidentus, interneto komentatoriai negailėjo humoro ir klausė, ar tokie užmojai nebuvo pasikeitusios išvaizdos paskata.

2013 metais, V. Putino veidas ir vėl pasikeitė – šį kartą, nors jame ir nesimatė raukšlių, tačiau jo išvaizda buvo paburkusi.

Tų metų kovą Kremlius buvo priverstas paneigti gandus, kad suprastėjo V. Putino sveikata bei kad jam buvo atlikta operacija, kuomet Rusijos prezidentas buvo dingęs iš viešumos dešimčiai dienų ir atšaukęs eilę susitikimų bei apsilankymų, rašoma dailymail.co.uk

Galiausiai, atvykęs į susitikimą su Kirgizijos prezidentu, Vladimiras Putinas atrodė paburkęs iš veido, o jo oda blizgėjo. Tačiau, žurnalistams dėmesį labiausiai patraukė ir privertė sunerimti dėl vyro sveikatos viena detalė – Putinas vos galėjo pramerkti akis.

Iki šiol apie šį dešimties dienų tylos laikotarpį V. Putinas išlieka uždaras. Paklaustas dėl sveikatos bei dėl gandų, kad dalyvavo slaptame „meilės vaisiaus“ gimime, jis nusijuokia ir priduria: „Būtų nuobodu, jei nebūtų apkalbų.“

Visgi, paskutinieji jo pasirodymai viešumoje priverčia gandus likti gandais, kadangi neatrodo, jog Putinas belstųsi į plastikos chirurgų duris.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!