Pamenate mergaitę, kuri dainavo frozen dainą iš bunkerio Ukrainoje? Pažiūrėkite, kur ji dabar

Ukraina ??

Rusijos pradėtas karas Ukrainoje tęsiasi, tačiau besislėpdami sudėtingiausiomis sąlygomis žmonės ieško bent menkiausio šviesos spindulėlio. Bunkeryje nuo bombų besislepiantiems juo tapo 7-metė Amelia, uždainavusi dainą iš animacinio filmo „Ledo šalis“.

Visą pasaulį apskriejusi mergaitės daina ne vieną privertė nubraukti ašarą. Galiausiai kartu su broliu ir močiute pabėgusi iš karo alinamos Ukrainos, Amelia užlipo ant didelės scenos ir dainavo miniai žmonių.

Šįkart „Twitter“ paplito naujas 7-metės vaizdo įrašas, tik šįkart ji dainuoja ne besislėpdama nuo Rusijos karinių pajėgų apšaudymų, o saugioje vietoje – ant scenos Lekijoje, paramos koncerte Ukrainai.

„Pamenate mergaitę, kuri dainavo „Ledo šalies“ dainą bombų slėptuvėje Ukrainoje? Ji neseniai dainavo ant scenos paramos koncerte Lenkijoje“, – rašė vaizdo įrašu savo „Twitter“ paskyroje pasidalinęs „ABC News“ užsienio korespondentas James Longman.

Ant scenos užlipusi mažoji Amelia nedainavo dainos iš animacinio filmuko – žmonėms ji užgiedojo Ukrainos himną.

Bunkeryje praleido šešias dienas

Anksčiau tv3.lt naujienų portalas rašė, kad internautus sužavėjusi maža mergaitė iš Ukrainos šiuo metu yra saugi Lenkijoje. Prieš tai mergaitė vardu Amelia kartu su savo šeima slėpdamiesi nuo rusų raketų slėpėsi bunkeryje šešias dienas.

7 metų Amelia Anisovych sulaukė viso pasaulio dėmesio, kuomet buvo užfiksuota dainuojanti dainą iš populiaraus animacinio „Disney“ filmo „Ledo šalis“. Mergaitė šią dainą atliko slėpdamasi bunkeryje, kuomet į Ukrainą įsiveržė rusų kariai.

Šešias dienas praleidusi bunkeryje drąsi mergaitė ir jos 15-metis brolis kartu su močiute išvyko iš šalies ir Lenkiją pasiekė po dviejų dienų. Pasak „The US Sun“, vaikų tėvai liko savanoriauti ir ginti tėvynės.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!