Pamerkite kojas į actą kartą per savaitę ir pamatysite visas savo ligas!

Pamerkite kojas į actą kartą per savaitę ir pamatysite visas savo ligas! Receptai

Nuostabios savybės!

Kaip visi žinome, actas yra ne tik jūsų virtuvėje naudojamas įrankis, ar kai kurių mėgstamiausių dalykų plovimas, jis turi daug daugiau privalumų, ir mes dar kartą pristatysime jus.

Šis produktas suteiks jums neįtikėtiną naudą tik vieną kartą per savaitę naudodamas kojas, taip, kojoms, net jei jis skamba labai keistai.

Nors jo kvapas daugeliui nepatogu, paaiškėja, kad šis produktas padės pašalinti bakterijas ir mikrobus, kurie gali turėti įtakos jums.

Norėdami atsikratyti kukurūzų, kojos turi būti panardintos mišinyje su lygiomis porcijomis acto ir vandens 45 min. (Pageidautina šiltas vanduo), o tada trinkite kojas su pemzos akmeniu. Jei norite sužinoti, kaip jį naudoti, toliau perskaitykite šį pranešimą, kurį mes šiandien pristatome, ir sužinokite apie jo naudą. Tikimės, kad jums tai patiks.

Stebuklai kojoms. 
Pagrindinis šio recepto veikėjas nėra nieko daugiau ir daugiau nei garsus obuolių sidro actas. Šis pėdų gydymas obuolių sidro actu vadinamas pėdų vonia. Žinoma, jūs jau girdėjote apie šią techniką, ir jis buvo naudojamas daugelį metų visose pasaulio dalyse, ir tai yra dėl to, kad ji teikia privalumų. Actas, mes galime kovoti su kvėpavimo sutrikimais, virškinimo sistema ir netgi prarasti svorį, puikiai atlieka šį natūralų gydymą. Priklausomai nuo to, kaip mes jį naudojame ir su kuriais mes jį deriname, rezultatai gali būti puikūs.

Ši pėdų vonia susideda iš šilto vandens, ir mes galime pridėti žolelių, prieskonių ar net aromatinių druskų.

Pėdų vonios su obuolių sidro actu sukūrimo priežastys yra ta, kad kojos yra ta vieta, kurioje kaupiasi dauguma bakterijų, nes jos nėra labai jautrios ekspozicijai ir neturi daug deguonies.

Šis bakterijų ar bakterijų tipas gali sukelti šiuos baisius prieskonius, sausas kojas, šiurkštumą ir net infekcijas.

Atliekant pėdų vonią, jūsų kojos bus dezinfekuotos, ir jūs galite nutraukti tuos grybus ir mikrobus, kurie sukelia nemalonų kvapą.

Procesas:

Šildykite vandenį, kol jis tampa šiltas, nuo 15 iki 18 laipsnių. Ne labai karšta, įdėkite šį vandenį į vonią arba konteinerį, kur galite nuleisti kojas, kad jas pamerktumėte, ir pridėkite visą stiklinę obuolių sidro acto. Jei norite, galite pridėti keletą lašų levandų eterinio aliejaus, kad pagerintumėte kvapą ir skatintumėte miegoti. Paimkite šią pėdų vonią 15 minučių ir viskas yra paruošta.

Be kitų naudojimo obuolių sidro actas, jis padeda kovoti su pleiskanomis, mažina gerklės skausmą, pašalina nemalonius kvapus iš mūsų namų ir mažina nemalonų batų kvapą.

Reklama