Paprastas būdas, kaip pašalinti dantų akmenis, nesikreipiant į odontologą

Paprastas būdas, kaip pašalinti dantų akmenis, nesikreipiant į odontologą Įdomybės

Jei norite turėti gražią ir sveiką šypseną, būtinai kiekvieną dieną valykite dantis. Nepaisydami šios taisyklės, laikui bėgant ant savo dantų pastebėsite geltoną medžiagą, atsirandančią dėl apnašų kaupimosi, dar vadinamą dantų akmenimis.

Jei netinkamai prižiūrite dantis, laikui bėgant ant jų pradeda kauptis akmenys. Tai gali sukelti įvairias dantų ligas, tokias kaip dantenų uždegimą ar blogiausiu atveju — periodontitą.

Geriausias būdas atsikratyti dantų akmenų — apsilankyti pas odontologą, tačiau yra keletas natūralių būdų, padedančių šią problemą išspręsti namų sąlygomis.

Jums prireiks:

  • Druskos
  • Valgomosios sodos
  • Antiseptinio burnos skalavimo skysčio
  • Vandenilio peroksido
  • Vandens

Vandenilio peroksidas dažnai naudojamas dantims balinti, atsikratyti apnašų, dantenų ir periodontito gydymui.

Valgomoji soda yra vienas iš populiariausių ir efektyviausių dantų apnašų valiklių.

1 žingsnis:

Į indą suberkite pusę šaukštelio druskos ir vieną šaukštą sodos. Gerai sumaišykite ingredientus, tada į mišinį įmerkite drėgną dantų šepetėlį. Patrinkite dantis šiuo gautu produktu ir išspjaukite. Tęskite šį procesą penkias minutes.

2 žingsnis:

Sumaišykite pusę puodelio šilto vandens ir visą stiklinę vandenilio peroksido.  Šiuo tirpalu praskalaukite burną. Būtinai išspjaukite tirpalą ir tada dar kartą praskalaukite burną puse stiklinės vėsaus vandens.

3 žingsnis:

Dantų krapštuku pašalinkite geltonus dantų akmenis. Būkite atsargūs, neįbrėžkite dantenų, nes tai gali pažeisti ir sudirginti audinius.

4 žingsnis:

Kasdien skalaukite burną antiseptiniu burnos skalavimo skysčiu.

Reklama