Paprašykite buliaus turto! Nuostabūs Naujųjų metų sutikimo ritualai, skirti pritraukti laimę ir turtus

Paprašykite buliaus turto! Nuostabūs Naujųjų metų sutikimo ritualai, skirti pritraukti laimę ir turtus Žmonės
Mes laukiame visų, mieli draugai! Norėdami išpildyti savo norus ir pritraukti laimę bei turtus, yra daugybė nuostabių Naujųjų metų ritualų. Pavyzdžiui, man tai atrodė labai įdomu, aš skubu su jumis pasidalinti.

Šie ritualai vadinami „Paprašykime metų savininko turto“.

Kiekvienas padaras, simbolizuojantis tam tikrus metus, turi savo mėgstamą maistą. Taigi jūs turite pasirinkti tinkamiausią skanėstą! Artėjantys 2021 metai yra Jaučio metai. O ką gobas myli? Teisingai, žalia šviežia žolė. Todėl iki gruodžio 31 d. Ant palangės auginkite žolę (parduodama sodo parduotuvėse). Naujųjų metų išvakarėse pilkite skaidrę į baltą, raudoną ar geltoną lėkštę ir padėkite ant šventinio stalo su likusiais patiekalais. Žolė gobui turėtų būti patiekiama šiais žodžiais:
„Jūs esate mūsų laukiamas svečias, laukiamas svečias, ateikite, pasilepinkite, įsikurkite kaip šeimininkas!“
Pasibaigus laikrodžiui, žolę reikia išnešti į lauką ir metų savininkui reikia paprašyti pajamų įvairiais būdais, pavyzdžiui, premijomis, papildomu uždarbiu ar atlyginimo padidinimu.
Jaučio galite paklausti apie ką nors kita. Pavyzdžiui, kad skolos mums būtų grąžintos arba jūs atsisveikintumėte su skolomis, arba kad jūs nepatektumėte į paskolas.
Norėdami tai padaryti, įsigykite minkštą žaislą ar suvenyrą jaučio pavidalu ir suriškite ant jo 5 lankus.
Lankai turėtų būti pagaminti iš aukso spalvos juostelės – taip jūs susirišate su savo pinigų problemomis ir gražinate savo gyvenimą.
Kiekvienas lankas yra susietas šiais žodžiais:
„Gobis yra gražuolė, nes aš tau duodu ir linkiu visko gero ir gražaus, ir man padedu, sutvarkau su skolomis, mėtau monetas. Gyvensime ir gyvensime be sielvarto “.
Uždėkite jautį ant eglutės ir leiskite jam stovėti iki Kalėdų. Tada atriškite visas figūrėlės juostas, susipinkite jas taip, kaip jums patinka, ir padėkite jaučio figūrėlę ant tokio kilimėlio. Leisk jam puikuotis visus metus, žvilgtelėti į tave ir padėti.
Tokios nuostabios Naujųjų metų ceremonijos ir ritualai, tikiuosi, kad ir jūs būsite įdomūs, mieli draugai!
Jie suteikia jums laimės, sveikatos ir meilės, įgyvendina visus mūsų norus.
Reklama