Pasak mokslo, 5 priežastys, kodėl neturėtumėte laikyti savo bezdalo

Pasak mokslo, 5 priežastys, kodėl neturėtumėte laikyti savo bezdalo Įdomybės

Vidutiniškai žmogus 15 kartų per dieną, ir šis skaičius gali išaugti iki 40! Fartingą sukelia įstrigęs oras ir kūno dujos.Nors tai yra visiškai įprastas procesas, kartais jis gali būti garsus ir gėdingas, todėl dauguma iš mūsų bando jį sulaikyti. Tačiau tai gali būti ne tokia puiki idėja.

Laikydami savo bezdalius, galite sukelti didelių problemų.„Bright Side“ kai kuriuos iš jų toliau išvardijo mūsų skaitytojams.Pabaigoje rasite premiją, susidedančią iš triukų, kaip sustabdyti bezdalių kvapą.

1. Jūsų kūnas gali jį absorbuoti.

Kai priverčiate kūną laikyti savo bezdalį, kūnui nelieka nieko kito, kaip tik jį absorbuoti.Jisvėlišleidžiamas įapyvartąir taip pat gali ištrūkti per kvėpavimą ar burbulą.

2. Tai gali sukelti skausmą ir rėmuo.

Kai sutraukiate raumenis, kad išvengtumėte bezdalų pabėgimo, tai sukelia slėgį jūsų kūne ir gali sukelti skausmą, nevirškinimą ir rėmuo.Jei tai daroma reguliariai, tai taip pat gali sukelti jūsų virškinamojo trakto patinimą.

3. Tai daro įtaką jūsų gaubtinės žarnos sveikatai.

Fartingas pašalina jūsų kūno spaudimą.Nors fartingas yra naudingas jūsų gaubtinei žarnai, jo laikymas galijįdirgintiir sukelti hemorojus.

4. Tai leis jums visą laiką jaustis išsipūtusiam.

Nors vis dar diskutuotina, ar laikydamiesi fartų jūs iš tikrųjų išsipučiate, ar ne, buvo nustatyta, kad laikydami juos savanoriškai, jūs jaudinatės ir susidaro įspūdis, kad galite būti išsipūtę.

5. Tai gali reikšti blogesnę problemą.

Nors bezdaliavimas yra visiškai normalus ir sveikas, jo pobūdis ir kvapas iš tikrųjų gali rodyti galimas sveikatos problemas, tokias kaip maisto netoleravimas ir virškinimo problemos.Labai dvokiančios bezdalės taip pat gali reikšti didelį sieros kiekį jūsų kūne.Jei jūsų bezdaliai jaučiasi skausmingi ar jums kas nors kita nei įprasta, siūlome kreiptis į gydytoją.

Premija: gudrybės, kurias reikia naudoti norint išvengti dvokiančių ir garsių bezdalių

  • Venkite gazuotų gėrimų, nes jie išskiria daugiau dujų jūsų kūne.
  • Valgykite mažesnesporcijas ir lėtai kramtykite.
  • Vartokmaisto, pavyzdžiui, bananų, bulvių, grūdų, kviečių reguliariai išvengti farts nuo kvapo bloga.

Ar kada nors buvote tokioje situacijoje, kai buvote priverstas laikyti savo bezdalį?Pasidalinkite savo istorijomis su mumis komentaruose!

Reklama