Pasakyk ačiū išeinantiems metams! Nuostabi džiaugsmo ir laimės ceremonija ateinančiais metais

Pasakyk ačiū išeinantiems metams! Nuostabi džiaugsmo ir laimės ceremonija ateinančiais metais Įdomybės

Senieji metai eina į pabaigą ir mes laukiame naujų metų atėjimo, iš jų tikimės tik geriausių ir malonių, teigiamų pokyčių.Prieš Naujųjų metų darbus daugelis pamiršta, kad svarbu ne tik pirkti dovanas, papuošti eglutę ir apsirūpinti maistu, bet ir paruošti savo artimuosius šiai stebuklingai šventei.Geriau tai padaryti iš anksto.

Taigi, kaip jūs galite nusiderinti, kad ateinantys metai jums suteiktų tik džiaugsmo ir laimės?Kaip galime apsisaugoti nuo ankstesnių klaidų, bėdų ir problemų?Pasirodo, kad nesėkmėms svarbu nubrėžti ribą, kad netemptumėte su savimi savo problemų uodegos.

Norėdami tai padaryti, pateikite keletą stebuklingų patarimų:

Pasirinkite patogų laiką – geriau paskutinėmis gruodžio dienomis.
Užmerkite akis ir mintyse įsivaizduokite, kad stovite priešais duris, už kurių slenksčio prasideda kažkas naujo nežinomo.
Pasakyk seniems metams„ačiū!“, Ačiū jam iš visos širdies.
Ir norėdami pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, atlikite tokią ceremoniją!

Magijos apeigos

Paimkite du popieriaus lapus, vieną baltą, kitą – juodą.Tiks lapelis iš spalvoto popieriaus rinkinio arba dažykite save bet kokiais juodais dažais.
Prisiminkite visus savo blogiausius veiksmus, kurie buvo nukreipti prieš kitus žmones.Gal labai ką nors įžeidei, paskleidei apkalbas, o gal ką nors iš nieko nepaėmęs paėmei ir negrąžinai ir pan.Užrašykite viską ant juodo lapo.
Kai baigsite, popieriaus gale kuo nuoširdžiausiai parašykite savo atsiprašymą šiems žmonėms ir paprašykite jų atleisti.
Tada prisimink gerus darbus, užrašyk juos ant balto lapo.Antroje pusėje tris kartus parašykite šį sąmokslą:
„Padėk man, Viešpatie, pagerinti savo gyvenimą, kad galėčiau patirti artimųjų meilę laimei ir šilumai.Taip bus su jūsų pagalba. Amen. „
Sulenkite lapą trimis ir padėkite jį į dvasinę knygą.Sudeginkite juodą paklodę ant atviros ugnies ir, kol ji dega, pakartokite
„Tegul mano nuodėmės sudega karštoje liepsnoje kartu su žmogaus nusikaltimais.Taip bus su Dievo pagalba.Amen “
Tokie nuostabūs sąmokslai ir ritualai gali būti panaudoti prieš Naujuosius metus, norint pasiruošti šventei ir pritraukti džiaugsmo, laimės, klestėjimo ateinančiais metais ir apsisaugoti nuo bėdų ir nesėkmių.
Reklama