Pasiimkite kaštonus ir įdėkite juos į skalbinius. Taip sutaupysite daug pinigų!

Įdomybės

Kadangi kaštonus dedu į skalbinius, turiu vieną problemą išspręsta. Kaštonai gali padaryti daug naudos mūsų skalbiniams, tiesiog prisirinkite jų parke pasivaikščiojimo metu.

Kaštonuose yra tam tikros medžiagos, apie kurią mažai kas žino. Kalbame apie saponiną – junginį, kuris kontaktuodamas su vandeniu veikia kaip natūralus ploviklis. Jis pašalina nešvarumus ir riebalus nuo drabužių. Vien įmesti kaštono į skalbimo būgną nepakaks, nes medžiaga slypi viduje. Sužinokite, kaip ją išgauti ir naudoti kasdieniniam skalbimui.

Kaip apdoroti kaštonus?

Pradžioje reikia gauti kelis kaštonus. Tada įdėkite juos į maišą ir plaktuku trenkite, kad kieta danga įtrūktų. Tada susmulkintus kaštonus suberkite į blenderį ir sutrinkite, kol gausis šlapio “smėlio” mišinys. Blenderį reikia kruopščiai išplauti, kad neliktų likučių, nes kaštonų riešutai nevalgomi ir gali turėti neigiamos įtakos mūsų sveikatai. Gauti milteliai turi būti išdžiovinti. Tai galima padaryti natūralioje saulėje arba orkaitėje. Malti kaštonai yra mūsų ploviklio pagrindas.

Kaip naudoti kaštonus skalbiniams?

Jei miltelius jau turite paruošę, supilkite 3,5 šaukšto produkto į stiklainį ir užpilkite stikline karšto vandens. Susidarys drumstas skystis, kurį reikia nukošti. Šio kiekio užtenka dviem skalbimams, kas liko, šaldytuve galima laikyti vieną savaitę. Į miltelių skyrių supilkite mišinio vandenį, nepilkite nieko, išskyrus audinių minkštiklį. Visas ploviklio paruošimo procesas užtrunka šiek tiek laiko. Susmulkinkite keletą kaštonų ir įmeskite juos į skalbinių maišelį arba pagalvės užvalkalą. Sudėkite juos į skalbinius ir paleiskite standartinę programą. Medžiaga turės silpnesnį poveikį ir pašalins tik lengvus nešvarumus. Su šiuo mišiniu nerekomenduojama skalbti kūdikių drabužių ar medžiaginių sauskelnių, nes yra pavojus, kad kūdikis įsidės medžiagą į burną, o mūsų skalbimo mašina gali nepakankamai gerai išskalauti skalbiklį.

skalbinius

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!