Pasinaudokite šiuo metodu ir pritraukite meilę. laimę ir sėkmę sau su paprastu lauro lapu!

Įdomybės

Senovės romėnai ir graikai laurui priskyrė stebuklingų savybių, naudojo jį savo apeigose ir tikėjo, kad lauro lapas atneša pergalę, laimę ir sėkmę. Lauras yra tyrumo, ryžto, triumfo ir nemirtingumo simbolis. Jis atneša gyvybingumo, sėkmės ir norų išsipildymą.

Pasak senovės graikų mito, saulės ir poezijos dievas Apolonas įsimylėjo nimfą Dafnę, upės dievo Penėjo dukterį. Tačiau įsikišus kitam pavydžiam dievui, Dafnė pabėgo nuo Apolono ir galiausiai paprašė tėvo paversti ją lauro krūmu.

Nuo tada lauras tapo mėgstamiausiu Apolono augalu: jis pasipuošė galvą laurų lapais, laurų vainikus dovanojo kovų nugalėtojams, muzikantams, dainininkams, poetams ir šokėjams, kuriuos globojo.

Kaip prišaukti laimę su lauro lapu

Užklijuokite savo norą ant lauro lapo, įmeskite jį į ugnį ir viskas, ką turite omenyje, laikui bėgant išsipildys.

Kiekviename kambario, kuriame praleidžiate daugiausiai laiko, kampe išdėliokite po vieną lauro lapą. Jie pašalins namų gyventojų ligas.

Jei nuolat nešiositės lauro lapą su savimi, jis apsaugos nuo bėdų ir nelaimingų atsitikimų.

Kad pritrauktumėte teigiamų pokyčių, patrinkite pirštais lauro lapus, įkvėpkite aromato ir garsiai ištarkite savo prašymą aukštesnėms jėgoms.

Po pagalve padėkite lauro lapą. Jis atneš gerų sapnų.

Laurų aromatas saugo nuo pervargimo, be to, suteikia papildomų jėgų sportuojantiems.

Jei padėsite keturis lapus po kilimėliu netoli slenksčio, jie atneš sėkmę. Lapeliai turi būti koteliais nukreipti vienas į kitą, taip figūra bus panaši į kryžių. Kartą per mėnesį, jaunatį, pakeiskite lapus naujais.

Kad jaunavedžiai džiaugtųsi šeimyniniu gyvenimu, vestuvių išvakarėse į nuotakos ir jaunikio batus nakčiai įmeskite lauro lapelį, o ryte nepamirškite jo iš ten išimti ir padėkoti už pagalbą.

Virš lauko durų pritvirtinkite penkis lauro lapus, sujungtus raudonu siūlu, ir tuos, kurie gyvena šiame name, lydės sėkmė visais klausimais.

Lauro šakelė virš kūdikio lovos apsaugos jį nuo piktos akies.

Kad pritrauktumėte pinigų, paimkite vieną lauro lapelį, užlašinkite ant jo apelsinų eterinio aliejaus ir padėkite jį ten, kur paprastai kaupiate santaupas. Jis pritrauks naujų lėšų, padidės jų srautas.

Jei paskleisite džiovintus laurų lapus palei gimdymo lovos kraštą, tai žymiai sušvelnins skausmą gimdymo metu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt