Pasirinkite alyvinės šakos šaką ir perskaitykite savaitės pranešimą

Pasirinkite alyvinės šakos šaką ir perskaitykite savaitės pranešimą Įdomybės

Šakos numeris 1

Šią savaitę numatomi svyravimai.

Turėsite stiprių jausmų, kurie neleis aiškiai mąstyti. Stenkitės neskubėti priimti savo sprendimų ir apskritai nedarykite judesių, kurių nesate kruopščiai suplanavę. Įsitikinkite, kad išlaikote savitvardą ir pasitikėjimą savimi. Baimė dėl atstūmimo gali trukdyti priimti sprendimus.

Tačiau savaitės pabaiga jus apdovanos. Nepaisant kliūčių, jis pripildys jus geros nuotaikos, optimizmo ir humoro jausmo.

Šakos numeris 2

Ši savaitė padarys jus tvirtesnį ir reiklesnį. Jūsų jausmai bus ryškesni nei įprastai, ir tai gali šiek tiek apsunkinti jūsų dienas. Jei yra laiko pailsėti, padarykite pertrauką

Nes tai padės sušvelninti stresą. Iki savaitės pabaigos atidžiai supraskite kylančias kliūtis. Kantrybė ir racionalus mąstymas padės jas įveikti ir praleisti puikų savaitgalį su šeima.

Šakos numeris 3

Savaitės pradžia nebus tokia gera, kaip tikėjotės. Tai atneš jums stiprų psichologinį spaudimą ir trukdys priimti sprendimus.

Antradienis bus aktyvesnis, linksmesnis ir apskritai geresnis. Savaitės viduryje būkite budresni ir valdykite emocijas.

Penktadienį pasitikėsite savimi, todėl tai bus puiki diena deryboms. Savaitės pabaiga bus optimistiška ir linksma. Būkite ramus, kai susidursite su sunkumais, ir viskas bus gerai.

Reklama