Pasirinkite krištolo rutulį, kuris numato, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis

Pasirinkite krištolo rutulį, kuris numato, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis Įdomybės
Krištolinis rutulys yra tradicinis būrėjų ir aiškiaregių atrama. Su jo pagalba galite sužinoti žmogaus praeitį ir ateitį, tačiau šios dienos teste mes sutelksime dėmesį tik į tai, kas laukia, o ne į tai, kas jau praėjo.
Taigi, jei norite tiksliai žinoti, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis, šis testas jums puikiai tinka.

Pažvelk į atvaizdą ir pasakyk man, kuris iš trijų vaizde pavaizduotų krištolo rutulių patraukia tavo dėmesį labiausiai?

Tačiau norint tikrai išlaikyti šį testą, reikia atmesti visus trukdžius ir užduoti savo gyvenimo klausimą, kuris šiuo metu jus jaudina.
Pagalvokite, ką iš tikrųjų norite žinoti, ir pasiruoškite pranešimui, kuris bus skirtas jums. Priimkite tai išmintingai ir ramiai ir pagalvokite, ką ji sako.
Jei pasirinkote:

Krištolo kamuolys numeris 1:

Jūs gyvenate savo pasaulyje, toli nuo realybės. Tave labai dažnai blaško tai, kas vyksta aplink tave, todėl negali susitelkti ties savo pagrindiniais tikslais. Jūsų susirūpinusios mintys atima daug jūsų brangaus laiko.
Kitos dienos suteikia galimybę pakeisti savo gyvenimą, tačiau norint pasiekti tai, ko norite, turite apibrėžti konkrečius savo gyvenimo tikslus, o ne nuo jų nukrypti. Išmokite valdyti savo mintis ir nepasiklysti atsitiktinėse mintyse, kad galėtumėte judėti pirmyn.

Krištolinis rutulys Nr. 2:

Jūs gyvenate labai patogiai. Pajuskite ryšį su Dievu ir aplinkiniais žmonėmis. Jūs esate pasiryžęs pasiekti visus savo tikslus ir pasinaudoti savo pasirinkimo privalumais, sunkiai dirbdamas kiekvieną dieną.
Visata atsakys į jūsų klausimus, nes mato jūsų nuopelnus. Kitos dienos turėtų būti vienos iš sėkmingiausių siekiant jūsų tikslų ir malonių staigmenų. Gyvenkite toliau sąžiningai ir galėsite išlaikyti šią teigiamą energiją daug ilgiau.

Krištolo kamuolys numeris 3:

Jūs esate labai išdidus žmogus, ir tai trukdo jums gauti palaiminimus. Aplink jus yra daug žmonių, pasirengusių jums padėti, nesvarbu, ar tai būtų žodžiai, ar santykiai, bet vargu ar priimsite jų pasiūlymus.
Turėtumėte būti nuolankesni ir malonesni žmonėms.
Kitos dienos gali būti labai geros jums ar kaip ir visiems kitiems, tai priklauso nuo jūsų. Visata siunčia jums tinkamus žmones ir nukreipia jus teisingu keliu, o kai galėsite pasinaudoti tuo, ką visi gali jums pasiūlyti, pastebėsite, kad jūsų gyvenimas bus kupinas laimės ir sėkmės.
Būkite nuolankus ir dėkingas, ir jūs eisite toli.
Reklama