Pasirinkite paukštį ir sužinokite, kokios naujienos jūsų laukia artimiausiu metu

Pasirinkite paukštį ir sužinokite, kokios naujienos jūsų laukia artimiausiu metu Įdomybės

Paukščiai yra likimo pasiuntiniai; jie skrenda aukštai danguje, todėl daugelyje mitų jie simbolizuoja (ir ne tik) pasiuntinius tarp žmonių ir dievybių, vaiduoklių, protėvių ar sėkmės.

Be to, šie sparnuoti pasiuntiniai netgi buvo suskirstyti į naujienų iš dievų – dieną ir iš apačios iš mirusiųjų sielų – atnešimą naktį. Kai kurios tautos taip pat buvo linkusios manyti, kad paukščio forma simbolizuoja žmogaus sielos mirtį.

Paukščiai visada buvo siejami su aukštesnėmis vertybėmis ir didesne reikšme nei kas nors įprasta. Dėl šios priežasties šiame bandyme jie veikia kaip pasiuntiniai.

Pasirinkite vieną iš paveikslėlyje esančių sparnuotų pasiuntinių ir sužinokite, kokias naujienas jis jums pateiks artimiausiu metu.

Jei pasirinkote:

1. Pasakų paukštis

Jūsų pasirinktas paukštis pateikia jums gerų žinių. Artimiausiu metu jūsų laukia sėkmė ir materialinė nauda.

Viskas, ką galite gauti, ateityje jums bus labai naudinga, todėl būkite ryžtingi ir elkitės drąsiai. Būsite laimingi, tačiau nepamirškite laikytis širdies patarimų.

Ši vasara bus tinkamas metas spręsti savo finansines problemas. Nesijaudink dėl nieko ir pradėk veikti, esi tiesiog pasmerktas sėkmei.

2. Baltas balandis

Graikų mitologijoje Afroditė aplankė savo meilužius balandžio pavidalu, ir šiame kontekste šis simbolis taip pat pasirodo šiame bandyme.

Baltąjį balandį pasirinkti neatsitiktinai. Tai reiškia, kad netrukus rasite meilę, jei jos dar neradote. Kita vertus, baltasis balandis taip pat neša naujus, gilesnius jausmus, kurie taps dar patvaresni ir karštesni.

Artimiausiu metu jums netrūks meilės ar supratimo. Galite pasikliauti savo partneriu bet kokioje situacijoje.

3. Mėlynas paukštis

Jūsų pasirinkimas nukrito į gražų mėlyną paukštį. Jis yra mažas, tačiau atneš daug naudos jūsų gyvenimui. Šis paukštis suteiks jums netikėtų ir labai malonių žinių.

Tai bus staigmena jums ir jūsų artimiesiems. Žvaigždės dar neatskleidė šios naujienos (kitaip tai nebus staigmena). Reikia kantriai laukti.

Kas jūsų laukia, sužinosite kitų dviejų mėnesių pabaigoje. Jums bus malonu.

4. Rojaus paukštis

Šis paukštis yra tikros laimės pasiuntinys, o jūs esate vienas iš tų, kurie jo nusipelno kaip niekas kitas.

Tai labai retas ir neįprastas paukštis, kuris gali suteikti jums sėkmės, sėkmės ir klestėjimo viskuo, ką turite galvoje.

Susitelkite į tai, ko labiausiai norite, ir tada jums seksis.

Reklama