Pasirinkite „Taro“ kortelę ir sužinokite, kas ateityje laukia!

Įdomybės

Tarot kortelės – galinga ateities prognozavimo priemonė! Norite sužinoti, kas laukia jūsų? ⤵ Pasirinkite vieną kortelę ir perskaitykite savo prognozę

Pasirinkite vieną kortelę ir perskaitykite savo prognozę.

1-asis žemėlapis – jums reikia sėkmės

Kortelėje nurodoma sėkmė, išorinė pagalba ar netikėtas skausmingas sprendimas apklausos dalyvio naudai. Sėkmės, bet ne visai, bet viena kryptimi. Galbūt tai tik kvėpavimas, kad galėtumėte rinkti savo jėgą ir tęsti kelionę, kad pasirinktumėte.

Žemėlapyje nurodoma, kad padėtis bus ištaisyta, teisingas sprendimas, tai, kad judate teisinga kryptimi. Be to, žemėlapis rodo kažko naujo: žinių, patirties, būdų, krypčių gavimą. Simbolizuoja sėkmingą aplinkybių susiliejimą.

2 žemėlapis – tikra meilė ir atsidavimas

Auksinė širdis yra tikros meilės simbolis. Kortelė yra sąžiningumas, lojalumas, ilgalaikė sąjunga ir meilė. Jūs pasieksite norimą, jei tai yra jūsų širdies valia. Kortelė pataria klausytis savo širdies ir pasitikėti savo jausmais. Jūs esate paslapties atradimo riboje, jums tereikia jį atidaryti, atverti, tikėti, ir tai atsitiks.

Kortelė pataria vengti konfliktų ir draugiškai išspręsti viską, kalbėdama ir taikiais veiksmais. Kortelė, kuri rekomenduoja jums patikėti savimi ir savo jausmais, remtis jais, priimti sprendimus ir pradėti veikti. Atminkite, kas yra svarbus ir kas yra labai svarbus jūsų gyvenime. Klausykitės, ką sako tavo širdis ir kaip veikia.

3 numeris – gera gerovė ir draugystė

Būkite nuoširdūs ir švarūs savo mintyse ir įsitikinimuose, tada gaukite pagalbos, paramos ir jėgos. Kortelė pataria jums būti nuoširdžiais, pasakyti viską, kas yra, atverti, ne meluoti, o tada jūs galite gauti pagalbą ar atleidimą, o jei žaisite ir apgaudinėjate, nedelsiant bus baudžiama.

Negalite rasti atsakymo ar sprendimo? – išeiti į pensiją, būkite vienišas, pasikalbėkite su savimi, supraskite save. Vienaragis – vienatvės kortelė ir atsiskyrimas nuo medžiagos, prekybos. Vienaragis yra dieviškojo, dvasinio, protingo ir gryno minties žemėlapis. Vienaragis nerekomenduoja galvoti apie keršto ar atgailos atvejį, jis pataria mąstyti apie atleidimą ir savo paties vientisumą.

Vienaragis jums nereikalauja ieškoti naudos šioje situacijoje, jis pataria, ką pasakys tavo siela, širdis ir jūsų principai.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!