Pasirinkite žiedą – sužinosite apie save šį tą gražaus

Pasirinkite žiedą – sužinosite apie save šį tą gražaus Įdomybės

Mūsų charakteris labai įvairialypis ir kartais patiems sunku iki galo suprasti, kas lemia kai kuriuos mūsų poelgius. Net ir savo gerąsias savybes ne visada žinome ir deramai įvertiname.

Šis testas skirtas moterims. Pažvelkite į paveikslėlį, vaizduojantį šešis žiedus. Įdėmiai į juos įsižiūrėjusi pasirinkite vieną, kuris jums patinka labiausiai.

Paskaitykite, ką jūsų pasirinkimas sako apie jūsų privalumus.

1. Žiedas su žydru akmenėliu

Šį variantą paprastai renkasi moterys-medžiotojos. Jos labai energingos ir veiklios. Atrodo, jos niekuomet nepavargsta, vis kažką daro ir perdarinėja.

Tokios moterys niekuomet neatleidžia išdavystės. Prireikus jos geba už save aršiai pakovoti.

2. Žiedas su mėlyna akute

Šį žiedą renkasi linksmos ir gyvenimu besidžiaugiančios moterys. Jos labai charizmatiškos, ir būtent dėl to turi nemažai gerbėjų ir tiesiog gerų bičiulių.

Jūs tarsi dovanojate aplinkiniams teigiamą energiją. Ir niekuomet nebūnate agresyvi.

3. Žiedas su tamsiai raudonu akmeniu

Šį žiedą renkasi jautrios ir pažeidžiamos moterys ir merginos. Jos nuolat linkusios įsimylėti ir neretai dėl to nusivilia.

Jos linkusios aplink save kurti gražią subtilią aplinką. Ir su aplinkiniais bendrauja tik gražiai, niekada nieko neįžeidžia.

4. Žiedas su rožiniu akmenėliu

Šį žiedą renkasi moterys, turinčios subtilų skonį. Jos skiria didelį dėmesį savo drabužiams ir stiliui, ir dažniausiai atrodo tiesiog puikiai.

Dar viena gera šių subtilių moterų savybė – jos turi puikiai išlavintą intuiciją.

5. Baltas žiedas su žydru akmeniu

Tokį daiktą paprastai renkasi svajingos būtybės. Šios moterys dažnai gyvena savo fantazijose ir nori, kad realybė būtų panaši į jų svajones. Tačiau neretai jos imasi veiklos ir sėkmingai įgyvendina tai, ko kiti iš jų nesitiki.

Taip pat jos moka sudominti vyrus ir sulaukti jų dėmesio.

6. Žiedas su baltomis akutėmis

Tokį žiedą pasirenka moteris, kurią galima vadinti tikra karaliene. Ji jaučia savo vertę ir geba siekti to, ko nori, tačiau dėl to aplinkiniai nenukenčia.

Nekenčia apgaulės. Prireikus jos moka išgirsti savo proto, o ne širdies, balsą.

Reklama