Pasirinkite žvakę ir gaukite svarbiausią prognozę

Pasirinkite žvakę ir gaukite svarbiausią prognozę Įdomybės

Tiesiog susikaupkite ir išsirinkite tik vieną žvakę, visa tai neabejotinai padės tinkamai susitvarkyti su savo personažu ir savo tikrąja esme, tiesiog suimkite save ir būtinai išsirinkite tik jums patinkančią žvakę.

Dabar siūlome susipažinti su tuo, ką reiškia jūsų pasirinkimas.

1. Balta žvakė

Balta yra mėnulio spalva. Jūsų pasirinkta žvakė atspindi mėnulio energiją. Tai reiškia, kad jūsų siela vibruoja aukščiausiu lygiu. Jūs laikotės švarumo ir tuo pačiu gyvenate suvokdami tikslą. Jūs atėjote į šį pasaulį, kad galėtumėte reikšmingai prisidėti prie jo vystymosi. Gamta davė jums viską, ko reikia, kad galėtumėte toliau dirbti savo asmeninės pažangos srityje. Jūsų intuicija visada yra pati geriausia, nes jūsų psichiniai įgūdžiai yra stiprūs, kaip ir kai kuriose terpėse!

2. Violetinė (violetinė) žvakė

Violetinė spalva yra Jupiterio, planetos, kuri nuolat auga. Jūsų pasirinkta ši žvakė reiškia, kad artimiausiu metu galėsite pritraukti sėkmę ir gausą į savo pusę. „Teisingi“ žmonės pradės atsirasti jūsų gyvenime ir atvers jums naujų galimybių langą. Jums tereikia įsiklausyti į jų žodžius ir veikti jiems vadovaujant.

3. Raudona žvakė

Raudona yra aistros ir drąsos spalva. Šią žvakę renkasi žmonės, kurie šiame gyvenimo etape ruošiasi meilei ar karui … Jūsų dvasia nervingai virpa ir reikalauja veiksmų! Kartais tikrai reikia šiek tiek drąsos judėti į priekį gyvenime ar džiaugtis dvasiniu augimu. Viena iš tų akimirkų jums atėjo, mano mielas drauge!

4. Geltona žvakė

Geltona yra gyvsidabrio spalva. Tai yra intelekto ir komunikacijos planeta. Pasirinkdami šią žvakę, jūs kalbate apie intelekto pasirinkimą. Jūs visada norite sužinoti, sužinoti ir įsisavinti naują informaciją. Geltona taip pat yra judėjimo ir naujų pradų spalva. Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, jūs tuo nesustojate ir norite vėl ir vėl praplėsti savo akiratį.

5. Žalioji žvakė

Žalia yra širdies čakros spalva. Tai tiesiogiai susijusi su jūsų pagrindiniais pojūčiais. Jei pasirinkote jį, vadinasi, esate sveikas ir emociškai subalansuotas žmogus. Pasirinkdami šią žvakę, jūs pademonstruojate, kad visata jau padėjo jums rasti pusiausvyrą jūsų gyvenime. Žalia yra gamtos, vaisingumo ir augimo spalva. Jums gali būti labai greitai gausos laikotarpis.

6. Mėlyna žvakė

Mėlyna yra nušvitimo spalva. Tai siejama su vandeniu, o tai reiškia, kad jūs turite viską, ko reikia, kad gerai suprastumėte save ir savo veiksmus. Jūs turite gerai išvystytą intuiciją, nes jūsų globėjas yra dangiškoji Neptūno planeta. Būtent ji dažniausiai saugo visus ekstrasensus ir gydytojus. Jei nesate pasirengęs augti „šia linkme“, tada tikriausiai esate labai sentimentalus ir kenčia nuo dažnų nepagrįstų nuotaikų pokyčių.

7. Juoda žvakė

Priešingai populiariems įsitikinimams, juoda spalva yra ne Blogio, o savigynos ir savianalizės spalva (jei pasigilinsite). Turime gerai pažinti save, kad galėtume žengti į priekį šiame žemiškame pasaulyje.

Reklama