Pasiruošimas vasaros sezono pradžiai: 15 minučių – ir jūsų kojos yra tobulos!

Pasiruošimas vasaros sezono pradžiai: 15 minučių – ir jūsų kojos yra tobulos! Receptai

Prieš pavasario-vasaros sezoną, norint atkurti švelnią jūsų pėdų odą, būtinos kelios procedūros.

Jei esate naminių, saugių ir netoksiškų kosmetikos gaminių šalininkas, tuomet sodos vonios yra tai, ko jums reikia. Soda puikiai dezinfekuoja, minkština, valo ir gydo pėdų odą, kuri žiemą apdžiūvo.

Pėdų priežiūra namuose:

  • Vonia „Soda ir jūros druska“ – minkština kojų odą. 5 litruose šilto vandens ištirpinkite soda ir jūros druską. (Po 2 šaukštus kiekvieno). Poveikio laikas: 8-10 minučių.
  • Padėklas „Soda ir muilas“ – nuvalykite kojų odą. Ištirpinkite soda ir muilo drožles 3 litruose vandens (2 šaukštai kiekvieno). Poveikio laikas: 10 minučių.
  • Padėklas „Soda ir aliejus“ – tonizuotas ir sudrėkintas. 2 šaukštus ištirpinkite 3-3,5 litro šilto vandens. soda. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus, praskiesto alyvuogių aliejuje ar alkoholyje. Geriau naudoti pačiulių, levandų, apelsinų, citrinų ar migdolų aliejus. Poveikio laikas: 10 minučių.
  • Vonia „Soda ir pienas“ – duokite aksominius kulnus. Ištirpinkite 1 arbatinį šaukštelį 1000 mil riebalų pieno (50 laipsnių). soda. Poveikio laikas: 8-10 minučių.
  • Dėklas „Soda ir peroksidas“ – gydo įtrūkimus. Šiltame vandenyje ištirpinkite soda ir peroksidą (po 2 valg. Šaukštus). Poveikio laikas: 15 minučių.
  • Dėklas su jodu – pašalinkite pažeidimus ir žaizdas. Ištirpinkite soda ir jodą 2000 ml vandens (2 šaukštai kiekvieno). Poveikio laikas: ne daugiau kaip 10 minučių.
  • Padėklas „Soda ir molis“ – pašalina varnalėšas ir drėkina. Ištirpinkite soda (2 šaukštus) ir baltojo molio (4 šaukštus) 2000 ml vandens. Poveikio laikas: 10–15 minučių.

Tinkama pėdų priežiūra yra ne tik kojų grožio garantija, bet ir jūsų sveikatos garantija. Soda neleis bakterijoms vystytis aplinkoje, kurią suformavo natūralus prakaitavimas, ir pagreitins odos atsinaujinimą.

Prieš vartojimą patartina atlikti alerginės reakcijos testą, jei reikia, pasitarkite su gydytoju.

Reklama