Pasiruoškite: 4 Zodiako ženklai, kurie netrukus pajus rudeninę depresiją

Horoskopai

Rudeninė depresija pasitaiko gana dažnai, nes dienos trumpėja ir šaltėja. Kai kuriuos žmones ji paveikia labiausiai. Žuvys, Mergelės, Jaučiai ir Dvyniai yra jautriausi rudeninei depresijai, sako astrologai. Šiems Zodiako ženklams sunkiausia susidoroti su tokia emocine būsena.

Žuvys

Po šiuo ženklu gimę žmonės yra labai jautrūs ir gailestingi. Jie dažnai aukoja savo interesus dėl kitų. Jie visada stengiasi padėti. O toks pernelyg didelis pasiaukojimas vėliau sukelia liūdesį. Tam įtakos turi ir oras už lango: kai šalta, jie blogai jaučiasi.

Mergelės

Mergelės nori apsisaugoti nuo šalčio ir įšalo. Kai oras blogas, jos net nenori išeiti iš namų, nes tai jas taip neigiamai veikia. Todėl rudeniniai lietūs ir blogas oras gerokai sumažina Mergelių gyvybingumą ir priverčia jas panirti į “rudens miegą”.

Rudeninė depresija 4 zodiako ženklamsRudeninė depresija 4 zodiako ženklams

Jautis

Kad ir kiek jėgų ir energijos turėtų Jaučiai, kai lauke lyja, telkšo balos ir purvas, jiems tai yra katastrofa. Šie žmonės tiesiog priklausomi nuo saulės šilumos ir šviesos. O šaltis mažina jų nuotaiką ir norą ką nors veikti.

Dvyniai

Ruduo Dvynius veikia ne pačiu geriausiu būdu. Nes paprastai jie būna aktyvūs ir produktyvūs žmonės, turintys daugybę planų, bet tik ne rudenį. Kai šalta, tai juos slegia ir verčia užsisklęsti savyje. Padėti gali sportas ir draugai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt