Paskutiniai Vytauto Šapranausko žodžiai sukrėtė Lietuvos gyventojus VIDEO

Paskutiniai Vytauto Šapranausko žodžiai sukrėtė Lietuvos gyventojus VIDEO Įdomybės
Lygiai prieš penkerius metus, balandžio 18-ąją, Lietuvą sukrėtė tragiška žinia – anapilin išėjo Vytautas Šapranauskas. Iš gyvenimo pasitraukęs šviesaus atminimo aktorius mirė savo 55-ojo gimtadienio išvakarėse, o šiemet balandžio 19-ąją jam būtų suėję 60 metų.

Vytautui Šapranauskui būtų suėję 60 metų: prisiminkime vieną didžiausių Lietuvos talentų

Per visą šį laiką išlieta daug skaudžių ašarų, tačiau visi pažinoję maestro V.Šapranauską veikiausiai sutiktų – apie jį liūdnai kalbėti nesinori. V.Šapranauskas buvo neeilinis aktorius, jo talentu neabejojo nei teatro lankytojai, nei televizijos žiūrovai. Jis sugebėjo įkūnyti ir rimtus personažus, o tuo pat metu mokėjo visus prajuokinti iki ašarų. Kolegų ir bičiulių atmintyje V.Šapranauskas iki šiol liks kaip tikras herojus. Kad ir ką jis vaidintų, visus žavėjo savo inteligencija, išdidumu, įtaigumu, kūrybingumu, gebėjimu įsijausti, tačiau nepaisant to, kad viduje buvo sudėtinga ir labai stipri asmenybė, visuomet išliko paprastas, draugiškas, šmaikštus, visuomet buvo kupinas pačių įvairiausių idėjų.
V.Šapranauskas puikiai sugebėdavo įsikūnyti į bet kokį personažą, o kai reikėdavo, tapdavo neprilygstamu televizijos laidų vedėju, teatro, kino aktoriumi. Jo sugebėjimas improvizuoti ir kurti juokingiausias situacijas iš nieko buvo unikalus. Aktoriaus talentu žavėjosi šimtai tūkstančių TV laidų žiūrovų. Komplimentų ir pagyrų jam negailėdavo ir kiti aktoriai. „Yra humoristai ir yra Šapras“, – taip apie Vytautą kažkada yra pasakę jo kolegos. V.Šapranauskas vienu metu gebėjo tapti ir ekscentrišku karštakošiu laidos vedėju, ir pogrindinės radijo stoties pranešėju, save įsimylėjusia estrados žvaigžde ar, žinoma, – legendiniu politikos apžvalgininku Šinšilu. Aktoriaus balsą buvo galima išgirsti ir žiūrint tokius animacinius filmukus kaip „Garfildas“ ar „Ledynmetis 3“, jis dirbo ne viename TV projekte, tarp jų – ir „Lietuvos talentai“ ir „X faktorius“. Šmaikštūs ir kartais aštrūs V.Šapranausko komentarai savo kelią padėjo surasti ne vienam scenos naujokui. Jei ne lemtingas aktoriaus apsisprendimas, šiemet V.Šapranauskui būtų sukakę 60 metų. Aktoriaus mirties metinių dieną siūlome dar kartą prisiminti jo gyvenimo akimirkas:

Patiko? Pasidalink su draugais

Reklama