Paskutinis Aleksėjo Navalno įrašas socialiniuose tinkluose veria širdį: skyrė žmonai

Naujienos

Aleksejus Navalnas prieš mirtį paskutinį savo įrašą socialiniuose tinkluose skyrė brangiam žmogui – savo žmonai Julijai.

„Mažyte, viskas kaip dainoje: miestai, aerodromų šviesos, mėlynos snaigės ir tūkstančiai kilometrų tarp mūsų. Bet aš jaučiu, kad tu esi su manimi kiekvieną sekundę, ir myliu tave vis labiau ir labiau“, – rašė Aleksejus Navalnas paskutiniame savo įraše.

Dėl mirties pradėtas tyrimas

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas penktadienį mirė pataisos kolonijoje Arktyje, kur atlikinėjo 19 metų laisvės atėmimo bausmę, sakoma Rusijos federalinės įkalinimo įstaigų tarnybos pranešime.

Jam buvo 47 metai. „Po pasivaikščiojimo Navalnas blogai pasijuto ir beveik iš karto prarado sąmonę. Nedelsiant atvyko medicinos personalas ir buvo iškviesta greitosios pagalbos komanda. Buvo atliktos gaivinimo priemonės, kurios teigiamų rezultatų nedavė. Medikai patvirtino nuteistojo mirtį. Mirties priežastys nustatinėjamos“, – sakoma pareiškime.

Rusijos tyrimų komitetas pranešė pradėjęs tyrimą dėl jo mirties. A. Navalno spaudos sekretorė Kira Jarmyš sakė, kad jo komanda nebuvo informuota apie jo mirtį.

„Aleksejaus advokatas dabar skrenda į Charpą“, kur yra jo kolonija, sakoma jos įraše socialiniame tinkle.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt