Paslėpti kiekvieno Zodiako ženklo troškimai, juos verta žinoti!

Paslėpti kiekvieno Zodiako ženklo troškimai, juos verta žinoti! Horoskopai

Kiekvieno iš mūsų sieloje paslėpti troškimai, paslaptys ir norai. Pasirodo tai, apie ką svajoja konkretus asmuo, priklauso nuo jo Zodiako ženklo.

Avinas

avinas, poros, lapkričio, troškimai

Avinas svajoja nuolat vesti žmones. Avinas nori būti dėmesio centre ir kurti naujas tendencijas. Jam svarbu suvokti ir pajusti savo poreikį ir svarbą.

Jautis

jautis, horoskopas, energiją

Pagrindinis slaptas Jaučio noras yra jausti saugumą ir stabilumą. Jis nėra labai pasitikintis savimi, todėl Zodiako ženklui svarbu žinoti: rytojus neatneš pasaulinių sukrėtimų. Dėl to Jautis nuolat patiria stresą ir įtampą, o tai trukdo mėgautis šiandiena.

Dvyniai

dvyniai, zodiako ženklai, lapkričio, troškimai

Šis ženklas tiesiog dievina laisvę ir negali be jos gyventi. Dvynių troškimai yra nuolat kažkur judėti, keliauti. Grįžę iš vienos kelionės jie planuoja kitą. Zodiako ženklo atstovai net neįtaria, kad toks elgesys kalba apie vieną dalyką: norą pabėgti nuo problemų ir realybės.

Vėžys

vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai labai mėgsta mokyti. Globotiniais gali tapti ir jų pačių vaikai, ir nepažįstami žmonės. Vėžiui gyvybiškai svarbu pasakyti, paaiškinti, pasidalinti patirtimi. Todėl jis visada ras su kuo pasidalinti savo žiniomis.

Liūtas

liūtas, lapkričio, troškimai

Šis Zodiako ženklas visada prisiima atsakomybę tiek už save, tiek už aplinkinius. Net jei jo to neprašė. Pasirodo, kad sielos gilumoje Liūtas aistringai svajoja, kad juo žavėtųsi visą parą. Dažnai tam jis suformuoja aplink save tikrą gerbėjų armiją. Jie turi juo nenuilstamai žavėtis.

Mergelė

mergelė, horoskopas, Birželio, energiją

Svarbiausia, ko reikia Mergelei, yra meilė. Ji mėgsta patirti šį stebuklingą jausmą. Ji mėgsta sklandyti meilės sparnais, pasinerti į svajones ir fantazijas. Jai, kaip ir oro, reikia harmonijos ir aiškumo, abipusiškumo ir pagarbos.

Svarstyklės

svarstyklės, lapkričio, troškimai

Šis Zodiako ženklas nuolat siekia pusiausvyros. Jos pažeidimas Svarstyklėms yra tarsi mirtis. Jos neįsileidžia į savo gyvenimą žmonių, kurie kelia nepatogumų. Svarstyklės taip pat linkusios vengti situacijų, kurios turi dvi sprendimo galimybes. Joms svarbu, kad viskas būtų labai aišku ir suprantama.

Skorpionas

skorpionas, energiją

Pagrindinė šio Zodiako ženklo atstovų svajonė yra pasiekti sėkmę visais klausimais. Kartais jie elgiasi ne visai sąžiningai. Pagrindinė priežastis slypi tame, kad Skorpionas nėra pasirengęs dalintis sėkme su niekuo. Jis nori ilsėtis ant nugalėtojo laurų.

Šaulys

šaulys, lapkričio, troškimai

Tai labai nuoširdus Zodiako ženklas. Jo slapti troškimai yra pagerinti jį supančio pasaulio kokybę. Štai kodėl Šauliai dažnai sugalvoja naudingų dalykų. Bet kokiu atveju Zodiako ženklo atstovai pradeda nuo savęs ir tik tada imasi viso kito.

Ožiaragis

ožiaragis, elgiasi, horoskopas

Tai, kas Ožiaragyje yra absoliučiai nestabilu, yra savivertė. Zodiako ženklo atstovams labai reikia nuolatinio jų unikalumo ir originalumo patvirtinimo. Ožiaragiui svarbu būti dėmesio centre. Iškilus tokiam poreikiui, jis pradeda labai sunkiai dirbti, jei tik vadovas jį pastebėjo. Jis netgi gali susirgti, kad visas dėmesys būtų sutelktas tik į jį.

Vandenis

vandenis, lapkričio, troškimai

Ūmus Vandenio noras yra nuolat išsiskirti iš kitų. Jis tai gali padaryti labai ekstravagantiškai. Šio Zodiako ženklo atstovams pagrindinė baimė yra ta, kad jie bijo susilieti su minia. Tapti vienu iš daugelio. Iš čia atsiranda keistos Vandenio manieros.

Žuvys

žuvys

Pagrindinė šio ženklo atstovų baimė yra ta, kad jais nebus pasirūpinta. Jie svajoja būti nuolat užkalbinti. Idealiu atveju Žuvys turi asmeninį globėją, kuris atneša arbatos ir masažuoja kojas.

Reklama