Patarkite – kaip išgyventi vyro išdavystę, jei tau 59, o jis išėjo pas 30-metę

Žmonės

Sveiki! Mano vardas Viktorija, man 59 metai.

Mano vaikai jau užaugo ir išsivažinėjo po skirtingus miestus.

Su vyru mes pragyvenome beveik 35 metus. Suprantama, kad buvusių jausmų ir emocijų neliko nė pėdsako, tačiau gyvenome gerai. Pykomės labai retai ir visada greitai susitaikydavome. Mes pripratome vienas prie kito, ir viskas mūsų gyvenime mus tenkino.

Tačiau prieš metus aš pastebėjau, kad vyras pradėjo iki vėlumos užsilaikyti darbe. Iš pradžių aš to nesureikšminau, galvodama, kad jis paprasčiausiai nori daugiau uždirbti. Bet paskui situacija pablogėjo, vyras pasidarė nervingas ir pastoviai ieškodavo dingsties barniui. Kalta visada likdavau aš.

Netrukus barnio metu jis papasakojo, kad susirado 30-metę meilužę. Tada jis susirinko visus daiktus ir išėjo. Aš visada laikiau save stipria ir ne sentimentalia, tačiau ši situacija išvedė mane iš pusiausvyros. Aš raudojau ištisas naktis.

Atrodžiau siaubingai, todėl net neišeidavau iš namų. Į realybę sugrįžti man padėjo vaikai. Aš nusiraminau ir ėmiau tvarkytis. Nusprendžiau su drauge nueiti į restoraną, kur sutikau nuostabų vyriškį. Jis pirmasis priėjo prie mūsų susipažinti ir paprašė mano telefono numerio.

Sekančią dieną jis paskambino ir pakvietė į pasimatymą. Jo vardas Viktoras ir mes jau pusmetį kartu. Jis padarė mane laiminga moterimi. Neseniai pradėjome kartu gyventi ir planuojame susirašyti. Buvęs vyras dabar pamirštas visam laikui.

Noriu pasakyti, kad niekada nevėlu ieškoti savo antrosios pusės, net jei jus išdavė ar nuvylė. Žinokite, kad kažkur jūsų laukia būtent jūsų žmogus, kuris privers pamiršti visas buvusias nesėkmes.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt