Pats blogiausias Zodiako ženklas

Pats blogiausias Zodiako ženklas Horoskopai
Ar iš tikrųjų egzistuoja pats bjauriausias Zodiako ženklas, o pats geriausias? Kas vienam žmogui tinka, tas kitam nepatinka, o kas vienam atrodo gera savybė, priešingo charakterio asmenybėms gali pasirodyti pati prasčiausia. Taigi, tamsiąją pusę turime visi. Kokia ji ir kokius žmones tai labiausiai nervina?

Avino ženklo atstovai yra staigūs, dažnai nesivaldantys, pirma padarantys, o tik paskui pagalvojantys, agresyvūs ir pirmiausia sau kenkiantys tuo, kad daugybę energijos iššvaisto vėjais ir pamiršta paieškoti savo elgesio motyvų. Šios savybės kitiems, ypač ramesniems Zodiako ženklams, pavyzdžiui, praktiškiesiems Vėžiams, visada planą turintiems Ožiaragiams ar diplomatiškosioms Svarstyklėms, atrodo pačios blogiausios.

Visi turime tiek gerų, tiek blogų savybių. O kitame žmoguje dažniausiai matome tai, kuo patys pasižymime.

Jaučiai yra egoistiški, labai tiesmuki, pavydūs, mėgstantys pasilepinti ir būti lepinami kitų, niekada neatleidžiantys savo skriaudėjams. Jų egoizmas išmuša iš vėžių kilniaširdžius Liūtus, pavojus mėgstančius Skorpionus ir geranoriškuosius Vandenius. Šiems ženklams Jaučiai neretai atrodo didžiausi „blogiečiai“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Zodiako ženklas Liūtas. Karūna turi visada išlikti ant galvos

Tiems, kurie nemėgsta melo, manipuliacijų ir kitokių nešvarių žaidimų, Dvyniai atrodo pats bjauriausias Zodiako ženklas. Nes jie dažnai slepia savo tikruosius ketinimus, neretai meluoja patys tai vadindami lakia vaizduote, yra labai nepastovūs, nepatikimi ir mėgsta keisti savo nuomonę. Todėl optimistiškam ir tiesiam Šauliui, viską iki menkiausių smulkmenų planuojančiai Mergelei ir linkusioms save kitiems išdalinti Žuvims tai atrodo nepakenčiama.

Vėžiai būna liguistai įtarūs, pernelyg atsargūs, linkę viską kelis kartus pasverti, prieš imdamiesi veiklos, sunkiai priimantys sprendimus. Tad nė kiek nekeista, kad tai blogiausiomis savybėmis laiko ryžtingieji Avinai ir tikslo kryptingai siekiantys Ožiaragiai.

Blogiausios Liūto savybės: pernelyg didelis išdidumas, pasipūtimas, savimeilė ir perdėtas pasitikėjimas savimi. Šio ženklo atstovai negali pakęsti kitų žmonių silpnybių ir nenori pripažinti savo pačių klaidų. Vieni žmonės viso to nesureikšmina, o kitus, ypač – Skorpionus, Vandenius ir Jaučius, šios savybės tiesiog „žudo“.

Mergelės būna be proto smulkmeniškos, pedantiškos ir skeptiškos. O visa tai dar apvainikuoja jų negailestinga kritika. To negali pakęsti nuolat planą keičiantys Dvyniai, pro optimizmo akinius į pasaulį žvelgiantys Šauliai ir dėl kitų besiaukojančios Žuvys.

Svarstyklių blogybės – nepastovumas, blaškymasis ir planų keitimas. Šio ženklo atstovai nemėgsta įtampos ir konfliktų, todėl kartais sprunka iš kovos lauko. Rezultatą nori pasiekti iškart, todėl jei kas nors neišeina, gali tiesiog mesti pradėtą reikalą. Šito nesupranta galvą į sieną dėl savo tikslo galintys daužyti Avinai, kruopštieji Vėžiai ir tikslo kryptingai siekiantys Ožiaragiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologė Loreta Stonkutė: „Astrologija – kelias į save“

Paprastai blogiausiu Zodiako ženklu laikomas Skorpionas yra didelis skeptikas, uždaras ir labai įtarus žmogus, kuris nuolat kuria įvairias sąmokslo teorijas, be to, yra negailestingas kritikas ir nuolat kenčia dėl savo paties vidinių konfliktų. Jis laiko save visatos valdovu ir dažnai nesuvokia tikrosios padėties. Visas šias savybes blogiausiomis laiko Vandenis, Jautis ir Liūtas.

Šaulys dažnai smerkiamas dėl užsidegimo, tiesmukiškumo, taip pat šio ženklo atstovai negailestingi savo priešams. O jų perdėtas optimistiškumas „viskas bus gerai“ neretai nervina Dvynius, Mergelę ir Žuvis.

Ožiaragiai – garbėtroškos, be galo užsispyrę ir gali būti žiaurūs. Jie slapukai ir įtarūs, godūs ir atsargūs, todėl, daugelio žmonių teigimu, bjaurumu mažai nusileidžia Skorpionui. Atvirieji Avinai daugelio jų savybių visiškai nesupranta, jautriuosius Vėžius Ožiaragių tiesmukiškumas žeidžia, o Svarstyklės tiesiog negali suvokti, kaip galima elgtis šitaip storžieviškai.

Jei kalbėtume apie Vandenių neigiamas savybes, būtinai reikėtų paminėti tai, kad jie visada pasiryžę avantiūroms, be to, mėgsta meluoti, o blogiausia, kad savo melais ir patys patiki. Dažnai yra nepatikimi, abejingi kitų vargams, o išoriškai atrodo visiškai priešingai. Šios jų savybės labiausiai erzina Jaučius, Liūtus ir Skorpionus.

Žuvys – tai tas Zodiako ženklas, kuris, rodos, labai rūpinasi visu pasauliu, tačiau nesuklyskite – jos sugeba į gelbėjimo misijas taip įtraukti aplinkinius, kad pasijusite lyg pakliuvę į voratinklį, iš kurio išsipainioti praktiškai neįmanoma. Bet šis ženklas tikrai neturi blogų kėslų, Žuvims taip išeina visai nejučiom. Dvynius tai vargina, nes jie mėgsta laisvę, Mergelės pačios rūpinasi kitais, tad nesupranta tokio elgesio, o Šauliai yra pernelyg aktyvūs, kad trypčiotų vietoje kaip Žuvys.

Reklama