Patys blogiausi Zodiako ženklai: vienas baisiau už kitą

Patys blogiausi Zodiako ženklai: vienas baisiau už kitą Horoskopai

Yra žinoma, kad skirtingiems Zodiako ženklams būdingos įvairios charakterio savybės. Esame daug prisiklausę apie teigiamus Zodiako ženklų bruožus, bet atėjo metas įvardyti ir tai, kas ne taip malonu.

Astrologai neturi vienareikšmio atsakymo, kurį ženklą reikėtų laikyti pačiu blogiausiu ir baisiausiu. Išnagrinėjus visų 12 ženklų savybes galima pagrįstai teigti, kad nė vienas jų nėra idealus.

Valdingas ir ūmus Avinas

Avinas – negailestingas valdovas, taip trumpai galima apibūdinti šį ūmų asmenį. Mėgsta dominuoti, ir tiek, kad artimiesiems kartaus tampa baisu dėl jo absoliučios kontrolės. Ryškiausi bruožai:

pasipūtęs;

negailestingas;

reiklus;

despotiškas;

agresyvus.

Piktas ir nuobodus Jautis

Jautis primena uolą. Jis tvirtas, išdidus ir nepalenkiamas. Pagal savo supratimą, jis yra visatos centras. Jis nuobodus iki negalėjimo, o taip pat visko, kas nauja, priešininkas. Užsispyręs, kaip bulius, ir dažnai puola į priklausomybes. Ryškiausi bruožai:

pompastiškas;

godus;

tinginys;

mėgsta priekaištauti ir kritikuoti.

Dviveidžiai Dvyniai

Dvyniai – dvigubas ženklas, todėl jiems visai normalu žadėti vieną, o daryti visai kita (tiesa, iki antro reikalas retai prieina). Jie apsimetėliai, slaptų žaidimų meistrai, manipuliatoriai, savo arsenale turintys tūkstančius kaukių ir vaidmenų. Sužinoti tikruosius šio ženklo ketinimus praktiškai neįmanoma. Ryškiausi bruožai:

kerštingi;

veidmainiai;

plepūs;

egoistai;

lengvabūdžiai.

Įžeidus ir verksmingas Vėžys

Vėžys jau nuo vaikystės įsitikinęs, kad visi aplink sukurti tam, kad jį skriaustų. Bet kokiame pasakytame žodyje Vėžys ras užslėptą prasmę. Vėžio nuotaika nenuspėjama. Vieną dieną jis džiaugiasi, kitą – liūdi, trečią – niokoja viską savo kelyje. Gyventi šalia Vėžio – kaip sėdėti ant miegančio ugnikalnio: niekada neatspėsi, sušildys ar pavers pelenais. Ryškiausi bruožai:

nervingas;

nepasitikintis savimi;

įžeidus;

pernelyg emocingas;

verksmingas;

piktas.

Savimi patenkintas ir egocentriškas Liūtas

Šis ženklas be galo įsimylėjęs save. Liūtas įsitikinęs, kad kai tik jis įeina į kambarį, visi turi atsistoti ir ploti jo didingumui. Jis nesusigaudo žmonėse, todėl lengvai pasiduoda pataikavimui ir manipuliacijoms. Mėgsta komanduoti, bausti užsispyrusius ir atleisti prasikaltusiems. Liūto gyvenimas – spektaklis, kuriame jis vaidina pagrindinį vaidmenį. Ryškiausi bruožai:

savimyla;

išlaidus;

išsišokėlis;

pasipūtęs;

abejingas.

Priekabi ir nervinga Mergelė

Mėgstamas Mergelės užsiėmimas – nerimauti, tiek su priežastimi, tiek be. Ji jaudinasi visada, o jeigu gyvenime štilis, o horizonte viskas ramu, tai nerimo priežastimi taps jo nebuvimas. Priversti Mergelę būti ramia ir patenkinta gyvenimu nerealu. Ji visada turės daug pretekstų kritikai, pretenzijoms ir priekaištams. Pamišusi dėl tobulumo paieškų. Ryškiausi bruožai:

kategoriška;

kritiška;

įžeidžianti,

reikli;

nerimastinga.

Neryžtingos ir apsimetėlės Svarstyklės

Šis Oro ženklas kiekvieną naują dieną pradeda užsidėdamas kaukę. Svarstyklės mėgsta leisti į akis miglą. Jos lengvabūdės, ir tai jas daro bloga partija meilėje. Nuolatinės abejonės ir svarstymai trukdo Svarstyklėms priimti savarankiškus sprendimus. Keista, bet būtent Svarstyklės, pasak astrologų, yra vienas pačių blogiausių Zodiako ženklų. Bet ne pirmoje reitingo vietoje, nes yra dar vienas pretendentas. Ryškiausi bruožai:

pagyrūnės;

savimylos;

nepastovios;

nenuoširdžios;

infantilios.

Kerštingas ir pavojingas Skorpionas

Nuodingasis Skorpionas, ko gero, yra pats blogiausias iš visų Zodiako ženklų. Neverta stoti jam skersai kelio. Jis personažas siekia įsitvirtinti kitų sąskaita, ir netgi santykiuose yra linkęs būti vienas. Prisimena visas skriaudas, o keršija lėtai ir labai žiauriai. Mėgsta manipuliuoti ir valdyti kitus. Ryškiausi bruožai:

žiaurus;

kerštingas;

agresyvus;

pavydus;

despotiškas.

Smalsus ir išprotėjęs Šaulys

Šaulys – Ugnies ženklas, kurio dera bijoti. Primena ne šiaip laužą, o miško gaisrą. Atrodo visada malonus ir geras, bet tai tik vaidyba. Mėgsta daužyti širdis ir išdidžiai ieškoti naujos aukos. Mėgstamas užsiėmimas – eiti kur šaukia širdis, dėl to Šaulys dažnai patenka į absurdiškas ir juokingas situacijas. Ryškiausi bruožai:

nekantrus;

užsispyręs;

ūmus;

savimi patenkintas;

nekontroliuojamas.

Klastingas ir beširdis Ožiaragis

Ožiaragis – šalto apskaičiavimo ir šykštumo įkaitas. Vienintelis jį dominantis dalykas – pinigai, jo uždirbti. Mėgsta pasakoti apie save ir savo pasiektas aukštumas. Meilėje šaltas, abejingas, santūrus. Jeigu analizuosime jo bendravimo manierą, Ožiaragis galėtų pretenduoti į paties nepakenčiamiausio ženklo titulą. Ryškiausi bruožai:

apskaičiuojantis;

nuobodus;

ieškantis naudos;

pasipūtęs;

emociškai šaltas;

reiklus.

Neįsipareigojantis ir nepastovus Vandenis

Suprasti, kas veikia Vandenį, netgi ne astrologų jėgoms. Šiandien jis pasirengęs gyventi kaip vargšas, rytoj – leistis į nesuskaičiuojamų turtų paieškas. Astrologai tvirtina, kad Vandeniai nesugeba nusėdėti vietoje, jie apsėsti naujų įspūdžių troškulio. Vandenio planai nepasiduoda žemiškai logikai, jie globalūs ir dažnai atrodo beprotiški. Meilėje siaubingas, nes susikoncentravęs tik į save ir nuolat reikalauja laisvės. Paniškai bijo spaudimo. Ryškiausi bruožai:

skandalistas;

pesimistas;

nepasitikintis savimi;

pagyrūnas;

šiurkščiai tiesmukas.

Atitrūkusios nuo realybės ir užsisvajojusios Žuvys

Žuvys – nedisciplinuoti žmonės, nuolat sklandantys savo svajonėse. Vietoj realaus gyvenimo renkasi oro pilis. Pažeidžiamos ir taip nepasitikinčios savimi, kad visą savo gyvenimą bėga nuo sunkumų, baimių ir kompleksų. Įveikti nemalonumų nenori, verčiau plaukia pasroviui, užuot kovojusios. Dažnai yra veidmainės ir labai įžeidžios. Ryškiausi bruožai:

emociškai nestabilios;

kaprizingos;

nedėmesingos;

neatsakingos;

pažeidžiamos;

pavydžios.

Reklama