Pavelas Globa apie tai, kas kiekvienam zodiako ženklui pasiseks 2021 m

Pavelas Globa apie tai, kas kiekvienam zodiako ženklui pasiseks 2021 m Horoskopai

Pasak Pavelo Globos , laimei, 2021 m. Balto metalo jautis neša teigiamą energiją! Metai bus dinamiški, bet koks verslas progresuos greitai ir be kliūčių. Tai palengvina retrogradinės Veneros ir Marso nebuvimas, kurie 2020 m. Sukėlė pinigines problemas ir prisidėjo prie rimtų konfliktinių situacijų kurstymo.

Taip pat užtemimų, kurie dažnai atneša dramatiškų pokyčių gyvenime ir nukreipia žmogų prieš rimtą pasirinkimą ar poreikį prisitaikyti prie naujų sąlygų, skaičius sumažės ketvirtadaliu – nuo šešių iki keturių.

Tačiau pagrindinis teigiamas metų įvykis, be abejo, bus Jupiterio, didžiulės laimės ir sėkmės planetos, perėjimas nuo žlugimo ženklo Ožiaragio į tvirtesnę poziciją, kaip Vandenio laisvės ir naujovių ženklą. Pasak Pavelo Globos, kiekvienas 2021 m. Zodiako ženklas pajus sėkmės ir sėkmės antplūdį, todėl nusiteikime teigiamai! Taigi:

Avinas Jupiteris užtikrins jų puoselėjamų svajonių išsipildymą, padidins jų populiarumą socialiniuose tinkluose ir grupėse bei, žinoma, labai papildys jūsų draugų sąrašą.

Jautis turėtų tikėtis Jupiterio dovanos padidėjus socialinei padėčiai: tai paaukštinimas, nauja aukšta pozicija, santuoka, vaikų išvaizda, populiarumas.

Dvyniams Jupiteris skatins perspektyvias ir malonias keliones į užsienį, užtikrins sėkmingą priėmimą į universitetą, kai kuriems – mokymo pradžią.

Vėžiams Jupiteris suteiks raktą į puikius kitų žmonių finansus, sėkmingas banko operacijas, padidins partnerio pajamas ir atskleis naujus sugebėjimus.

Liūtui Jupiteris pristatys susitikimą su asmeniu, kad sukurtumėte šeimą, padidintų klientų skaičių ir svarbius kontaktus.

Mergelė Jupiteris suteiks lengvumo ir sėkmės darbe ir kasdieniame gyvenime, lygiai taip pat daugelis Mergelių gali įsigyti naują augintinį.

Svarstyklės Jupiteris suaktyvina meilės temą, gerbėjų skaičius žymiai išaugs, pripildys laimės jausmą ir suteiks nuostabią nuotaiką visiems metams.

Skorpionams Jupiteris užtikrins sėkmę būsto ar namo pirkimo temose, suteiks puikių santykių su artimaisiais, namuose karaliaus meilė ir harmonija.

Šauliui Jupiteris suteiks sėkmės trumpose kelionėse, perkant automobilį, tai suteiks galimybę atidaryti savo kursus ar patobulinti savo profesinius įgūdžius, o tai žada tolesnį augimą ir didesnes pajamas.

Ožiaragiams Jupiteris suks laimės ratą finansinėje sferoje, todėl metai žada dideles pinigines pajamas ir perspektyvias sutartis.

Vandeniui Jupiteris suteiks daugiau populiarumo, dovanų ir malonių premijų, kurios ateis netikėtai ir iš skirtingų krypčių.

Jupiteris suteiks Žuvims malonią kelionę į tolimąjį užsienį ar perspektyvų darbą slaptose organizacijose.

Ačiū už dėmesį.

Reklama