Pavelas Globa yra garsus astrologas: laimingiausios gyvenimo sferos 2021 m. Kiekvienam zodiako ženklui. 2021 metų dovanos.

Pavelas Globa yra garsus astrologas: laimingiausios gyvenimo sferos 2021 m. Kiekvienam zodiako ženklui. 2021 metų dovanos. Horoskopai

2021 metai žada būti dinamiškesni ir pozityvesni. Tai palengvina nedaug radikaliai besikeičiančių užtemimų ir tvirtesnė didžiausios ir maloniausios planetos padėtis Jupiterio Saulės sistemoje.

Pavelas Globa yra garsus astrologas: laimingiausios gyvenimo sferos 2021 m. Kiekvienam zodiako ženklui.  2021 metų dovanos.

Būtent Jupiteris suteikia žmonėms sėkmės, sėkmės ir laimingų šansų. Taip pat Venera – meilės, pinigų ir harmonijos planeta metų pabaigoje pasiliks Ožiaragio statuso ženkle ir susijungs su didelių pinigų planeta – Plutonu.

Taigi 2021 m. Pabaigoje daugelis zodiako ženklų gali pasikliauti gera pinigų suma. Ypač tai galima pajusti ant savęs, tokie ženklai kaip: Ožiaragis, Jautis, Mergelė, Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai ir Liūtas.

2021 m. Jupiteris judės laisvę mylinčiu ir naujovišku Vandenio ženklu. Kiekviename iš mūsų išprovokuojame didesnės asmeninės laisvės ir įsitraukimo į interneto ir socialinių tinklų, naujų technologijų temas troškimą.

Tačiau nuo 2021 m. Birželio 20 d. Iki liepos 29 d. Jupiteris judės kūrybiniu Žuvų ženklu. Laimingųjų planeta, judėdama Vandenio ženklu, išties savo laimingą pagalbos ranką ir visų pirma dovanos sėkmę ir sėkmę versle: Vandenis, Svarstyklės, Dvyniai, Šaulys, Avinas, Vėžys ir Mergelė.

Tačiau nuo birželio iki liepos, kai Jupiteris juda Žuvų ženklu, laimingieji bus: Žuvys, Skorpionai, Vėžiai, Ožiaragiai, Jaučiai, Liūtas ir Svarstyklės. Be sėkmės ir sėkmės Jupiteryje, kiekvienas zodiako ženklas savo gyvenimo srityje laukia 2021 m.

Avinui tai yra draugai, žmonių grupės ir išsipildžiusi svajonė.

Jaučiui tai yra karjera ir statusas.

Dvyniams tai yra viskas, kas susiję su užsieniu, švietimu, teismais.

Vėžiui tai yra vedybų ir verslo partnerių pajamos.

Lvovui tai yra santuoka, vedybų partneris ir klientai.

Mergelėms tai yra darbas, sveikata ir augintiniai.

Svarstyklėms tai yra meilė, pomėgiai, vaikai.

Skorpionams tai yra nekilnojamasis turtas, šeima, namai.

Strelcovui tai yra kontaktai, trumpos kelionės, trumpalaikiai kursai.

Ožiaragiams tai yra pinigų ir uždarbio tema.

Vandeniui tai jūsų asmenybė, padėtis ir būsena.

Žuvims tai yra toli užsienyje, dvasinės temos, slaptos ar uždaros organizacijos.

Reklama