Pavelo Globos savaitės nuo 2020 m. Rugpjūčio 31 iki rugsėjo 6 dienos horoskopas

Pavelo Globos savaitės nuo 2020 m. Rugpjūčio 31 iki rugsėjo 6 dienos horoskopas Žmonės

Pavelas Globa yra vienas populiariausių astrologų, nes jo prognozės visada pasiekė tikslą. Ši savaitė yra labai svarbi, nes prasideda ruduo, o Zodiako ženklai turės tikslą neprarasti tikėjimo savimi.

Moters dienos portalas pasidalijo eksperto mintimis apie būsimą laikotarpį. Astrologas kalbėjo apie tai, kokie sunkumai gali mūsų laukti, kaip susitvarkyti su negatyvumu ir kur ieškoti laimės, sėkmės ir sėkmės. Tai bus laikas, kai pokyčiai padės kažkam pasiekti tikslus daug greičiau, o kiti sukurs naujų kliūčių.

Avinas

Avinams pereinamasis laikotarpis nuo 31 iki 1 bus labai sėkmingas. Per šias dvi dienas jų darbo našumas pakils į kalną. Apskritai per savaitę geriau galvoti ne apie uždarbį, o apie tai, kaip atsikratyti skolų. Jei Avinas jų neturi, jis gali laikyti save laimingu. Savo pastangas turite nukreipti į laisvės įgijimą.

Trys veiksmingos praktikos padės Avinams pritraukti naujų dalykų, žmonių ir įvykių į savo gyvenimą . Be to, kad išspręsite skolas ir įsipareigojimus, savaitės pabaigoje turėsite spręsti ir šeimos problemas. Savaitės pabaigoje žvaigždės ir planetos praras dalį energijos ir pradės disonansą, o tai neigiamai paveiks Avino bendravimą su kitais.

Jautis

Jaučiai šią savaitę turėtų saugotis nemalonių žmonių, kivirčų ir konfliktų. Labai svarbu prisiminti, kaip apsiginti nuo energetinių vampyrų . Tikimybė su jais susitikti padidės rugpjūčio 31 dieną – nepalankiausia savaitės diena. Likusią savaitės dalį galima vertinti pozityviai romantikai, susitikimams ir flirtui.

Visiems, kurie jau yra santykiuose, geriau palikti meilės sferą nepakitusią. Astrologė pažymėjo, kad savaitė puikiai tinka verslui, darbui, pajamų didinimui ir naujų įkvėpimo šaltinių paieškai. Finansinė sėkmė yra Jaučio pusėje. Palankiausiomis dienomis galima laikyti rugsėjo 2 ir 3 d.

Dvyniai

Trys savaitės dienos gali būti laikomos valdžios dienomis – rugpjūčio 31, rugsėjo 4 ir 5 dienomis. Šiuo metu labiausiai pasiseks šio ženklo žmonėms. Be to, savaitės pradžioje ir pabaigoje veiks  traukos dėsnis . Banalus optimizmas padės Dvyniams išmokti pritraukti tai, ko jis nori. Darbe pasiseks visiems, kurių veikla susijusi su statybomis ir nekilnojamuoju turtu.

Meilės srityje astrologas pataria Dvyniams sumažinti aktyvumą. Visiems santykiuose patartina neskubinti dalykų ir palikti viską nepakeistą. Vienišiems Dvyniams geriau skirti dėmesį verslui, žaidimams, darbui ar žaidimams. Meilė nėra ta sritis, kurioje galite tikėtis greitų rezultatų.

Vėžys

Savaitės pradžia ir apskritai Vėžių darbo dienos bus labai produktyvios ir šviesios. Pavelas Globa pataria elgtis versle ir darbe, taip pat neskirti ypatingo dėmesio meilės, draugystės ir bendravimo su žmonėmis nenuoseklumui. Tai puikiausios dienos, kai reikia dirbti ką nors naujo. Didelė sėkmė laukia kūrybingų žmonių, pasiryžusių laimėti.

Liūtas

Šią savaitę verta būti atsargiems žmonėms, norintiems valdyti kitus. Po Visatos įstatymus padės Leo negali kristi į manipuliatoriai ir netinkamo wishers spąstus. Tai labai svarbu, nes ši savaitė puikiai tinka sprendžiant bet kokius materialius klausimus ir finansines problemas.

Kai kurie sunkumai galimi rugpjūčio 31 d., O palankiausios savaitės dienos bus rugsėjo 4 ir 5 d. Turite atsidėti verslui ir darbui, tačiau nepamirškite apie žmones, kurie teikia šilumą, meilę ir padeda sprendžiant problemas. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti sveikatai, nes be jos darbo našumas kris.

Mergelė

Visi Zodiako ženklai turi savo specifinius gyvenimo principus . Mergelės turėtų laikytis savo taisyklių, neklausydamos kitų žodžių, kad veiksmai yra neteisingi ar neveiksmingi. Rugsėjo 2 d. Neigiama įtaka gali pasiekti kulminaciją. Šią dieną galima pavadinti sunkiausia ateinančią savaitę.

Mylint ir bendraujant su artimaisiais, reikėtų vengti nereikalingos kritikos: tai gali sukelti skandalų. Jei Mergelės įžvelgia kokį nors mylimo žmogaus trūkumą, jiems geriau palikti komentarus sau. Palankiausios dienos šiuo metu yra savaitgaliai: žvaigždės ir planetos padės Mergelėms rasti laimę ir ramybę, išlyginti per šiurkščius kraštus.

Svarstyklės

Įsimylėjęs Pavelas Globa pataria Svarstyklėms nereaguoti neigiamai, jei antroji pusė pradeda reikšti nepasitenkinimą, ypač rugsėjo 4 d. Turite ieškoti kompromisų, kitaip galite rimtai sugadinti nuotaiką ir sumažinti savo produktyvumą versle. Vieniši ženklo atstovai gali būti aktyvūs socialiniuose tinkluose ir pažinčių svetainėse.

Skorpionas

Skorpionams kyla rizika šią savaitę padaryti vieną  iš jų Zodiako ženklui būdingų klaidų . Tai bus dinamiška savaitė, kurią šio ženklo žmonės gali labai lengvai prarasti, o didžiausia ginčų ir skandalų tikimybė tenka savaitgaliui, kai žvaigždės pradeda disonansą su planetomis. Nuoširdumas padės išvengti problemų.

Tai puiki savaitė meilės prisipažinimams ir romantikai. Pasisekė tiems, kurie vis dar vieni. Astrologas pataria tokiems žmonėms išbandyti naujus susitikimo būdus. Darbe ir versle pageidautina judėti pirmyn, tačiau nepamirškite atsakyti į malonius pasiūlymus iš šalies. Šią savaitę žvaigždės žada, kad tikrai nebus nuobodu, ypač ketvirtadienį ir trečiadienį.

Šaulys

Šaulys pradeda laikotarpį, kai dvasinės praktikos ir paieškos taps naudingos. Galima kūrybinė krizė, netikrumo blyksniai. Šauliui tereikia daugiau specifikos, gyvenimo tikslo. Šie žmonės turėtų pagalvoti, kaip pakeisti savo gyvenimą , jei nėra minčių, ką daryti toliau.

Palankiausios savaitės dienos bus pirmadienis ir penktadienis – rugpjūčio 31 ir rugsėjo 4 d. Darbo savaitės viduryje geriau nesiimti naujų dalykų, nes žvaigždės nebus nusiteikusios. Pavelas Globa pataria labiau klausytis intuicijos, širdies balso. Apskritai šią savaitę lengva pasiekti finansinę sėkmę.

Ožiaragis

Nepalanki savaitės diena – rugsėjo 5 d. Susitikimai su toksiškais žmonėmis yra įmanomi šeštadienį, todėl svarbu prisiminti, kaip atkurti energiją ir jėgas po nemalonaus bendravimo . Apskritai per savaitę geriau neiti į ilgą kelionę ir neplanuoti toli į priekį, nukreipkite savo energiją į tai, kas aktualu šiuo metu.

Meilės sferoje neturėtumėte pasikliauti ramybe. Kita pusė nuolat ras priežastį kivirčytis ir ginčytis. Vienišiems Ožiaragiams geriau nebūti aktyviems ir neieškoti meilės. Finansų sektoriuje, priešingai, turite būti kuo aktyvesni, ypač valdžios dienomis rugsėjo 2 ir 3 dienomis. 6-oji yra puiki poilsio ir apsipirkimo diena.

Vandenis

Vandeniai turės būti itin atsargūs, jei jie yra santykiuose. Vienas neteisingas žingsnis gali sunaikinti meilę iki pamatų. Tai bus labai palankus metas ieškoti sielos draugo. Astrologas pataria atkreipti dėmesį į ištikimiausių Zodiako ženklų atstovus . Šią savaitę raskite savo gyvenimo meilę.

Finansų ir verslo srityse savaitė prasidės neigiama nata – nepalankiausia diena bus rugsėjo 31 d. Rugsėjo 4 ir 5 dienomis, kita vertus, bus sėkmingos verslo dienos. Gali tekti susidurti su dilemomis, kurių metu teks rizikuoti. Nebijokite to, nes kartais rizika yra naudinga.

Žuvis

Žuvyse šeštasis pojūtis gali šiek tiek susilpnėti šią savaitę. Naudingi pratimai padės ugdyti intuiciją ir išvengti panašios situacijos ateityje. Labiausiai tikėtinas neigiamas žvaigždžių poveikis rugsėjo 2 d. Tai bus sunki diena toms Žuvims, kurios paprastai yra egoistės. Be to, godiems ir nenuoširdiems žmonėms nesiseka.

Palankiausia diena yra rugsėjo 6 d. Savaitės pabaigoje geriausia šiek tiek išlyginti šiurkščius kraštus ir išspręsti meilės ir šeimos problemas. Taip pat savaitgaliais galite saugiai eiti į pasimatymus, susitikti ir pabendrauti. Tai bus nesutarimų su artimaisiais laikas, tačiau noras suprasti situaciją padės išvengti kivirčų.

Reklama