Penki kambariniai augalai, pritraukiantys namuose skurdą

Įdomybės

Vazoniniai augalai turi savo energiją: vieni yra teigiami, kiti – neigiami. Todėl į vazų pasirinkimą žiūrima labai rimtai.

Yra ženklų, kad tam tikri augalai gali atnešti šeimai nelaimių ir bėdų. Šios šešios vazos yra piniginių problemų priežastis:

1. Fikusas. Šis kambarinis augalas neigiamai veikia vyrų charakterį, daro juos skandalingesnius ir agresyvesnius. Šis stresas taip pat paveiks vyro asmeninį tobulėjimą, blokuos jo sėkmę karjeroje.

2. Gebenė yra „energijos vampyrė”, blokuojanti pinigų srautą. Nereikėtų jo laikyti prieškambaryje.

3. Pelargonija. Jei namuose daug šių augalų, jie pritraukia skurdą ir vargą. Namuose turėtumėte turėti ne daugiau kaip vieną pelargoniją.

4. Monstera. Šis kambarinis augalas yra gana paslaptingas ir siejamas su daugybe ženklų. Monstera dar vadinama „energijos vampyre”.

Ši vaza gali sukelti piniginių problemų ir kivirčų, todėl jos nereikėtų statyti miegamajame. Geriausia vieta šiam augalui – parduotuvė arba kavinė.

5. Difenbachija. Šis kambarinis augalas paprastai dovanojamas priešams arba tiems žmonėms, kurie nori blogo.

Tokią dovaną įteikia pavydūs žmonės. Jei esate prietaringi, neturėtumėte jo imti sau ir parsinešti į namus.

Prisiminkite, kad kambariniai augalai apželdina jūsų erdvę ir teikia naudos, tačiau gali būti ir nepatogumų bei problemų šaltinis. Kai kurie iš jų turi savybę pritraukti kenkėjus, pavyzdžiui, tarakonus.

Parengta pagal užsienio spaudą

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!