Penkiems zodiako ženklams 2020 m. Lapkritis bus įtemptas laikotarpis

Penkiems zodiako ženklams 2020 m. Lapkritis bus įtemptas laikotarpis Horoskopai

Lapkritis – paskutinis rudens ir priešpaskutinis metų mėnuo, intensyvus, kaip taisyklė, visiems – juk prieš Naujųjų metų šurmulį. Tačiau šių 5 zodiako ženklų atstovams tai bus tikras viesulas.

Avinas (21.03 – 20.04)

Avinams 2020-ieji prabėgo labai greitai: įvykis sekė įvykį. Bet jei per pirmąjį pusmetį įvykę pokyčiai iš esmės buvo malonūs ir įdomūs, tai antroje metų pusėje jiems bus sunku išlaikyti stabilumą savo gyvenime.
Lapkričio mėnesį Avinas turės priimti ne vieną svarbų sprendimą ir, pageidautina, jį įgyvendinti. Jums nebus nuobodu, bet mėnuo prabėgs neramumais ir toks, kad asmeninis gyvenimas net neišblės į antrąją vietą, tačiau nežinoma, kokiame plane.

Vėžys (22.06 – 22.07)

Vėžių, visų pirma, šeimos santykių srityje laukia įtemptas lapkritis. Vaikai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, atims liūto dalį dėmesio ir energijos. Be to, didelė tikimybė, kad tarp Vėžio ir jo antrosios pusės artimųjų kils kivirčas.
Lapkritį Vėžių laukia daugybė išbandymų, o nuo 1 iki 5 jiems reikia būti atsargiems. Lapkričio pabaigoje labai nepageidautina atlikti sandorius, taip pat didelius pirkimus ir pardavimus. Visa tai nieko gero nežada, išskyrus procesus su neatsakingais žmonėmis.

Mergelė (08.22 – 09.23)

Mergelės taip pat turi būti atsargios: rizika, kurią jie prisiima, nebus pateisinama. Norint išvengti nuostolių, būtina kontroliuoti finansinius reikalus. O darbas ar partnerystė gali sukelti nusivylimą, dėl kurio Mergelės bus priverstos prisiimti rimtą krūvį.
Kaip atlygį už visus išbandymus mėnesio pabaiga suteiks naujų pažinčių ir daug romantikos. Vienišos Mergelės sėkmingai sutvarkys asmeninį gyvenimą.

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Skorpionams lapkritis žada būti turiningas, daugiausia asmeninių santykių, šeimos ir vedybų klausimais. Jaunavedžiai aktyviai kurs šeimos lizdą, o tie, kurie nusprendė skirtis, priims išvadą, kad būtų malonu suteikti santuokai dar vieną galimybę, ir jie padarys viską.
Vieni Skorpionai gali užmegzti romaną su tais, kuriuos pažįsta daugelį metų, tačiau nebuvo suvokiami kaip partneriai. O Skorpionai, pavargę nuo nesąžiningų santykių, pereis į nuotykius.

Vandenis (21.01 – 19.02)

Lapkričio mėnesį Vandeniai gaus pasiūlymą, kuris bus impulsas pakeisti jų profesiją. Pirmasis mėnesio trečdalis pareikalaus didelių investicijų, kurios vis dėlto gali būti neatidėliotinos, tačiau atsipirks.
Deja, nebus įmanoma išvengti kivirčų su visais, su kuriais tai įmanoma: su šeima, draugais, darbuotojais. Laisvi Vandeniai vieną naktį bandys guostis romanu, o galbūt jiems to ir reikia. Beje, net tie, kurie yra santykiuose, negali atmesti pokyčių: gali būti, kad naujas pomėgis apvers visą jūsų gyvenimą.

Visų be išimties zodiako ženklų atstovams bus racionalus sprendimas pasirinkti palankų laikotarpį ir pradėti įgyvendinti viską, kas numatyta. Vadovaujantis šiuo principu, bus įmanoma sumažinti galimus konfliktus ir suteikti harmoniją šeimoje ir santykiuose su partneriu.

Reklama