Per 5 minutes galite atsikratyti nepageidaujamų ūsiukų! Štai ką daryti

Per 5 minutes galite atsikratyti nepageidaujamų ūsiukų! Štai ką daryti Įdomybės

Rasta sprendimas!
Nugalėti plaukai nepageidaujamose vietose gali būti laimėti!

Daugelis moterų nuolat ieško veiksmingo būdo atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukų. Dauguma metodų yra veiksmingi tik trumpuoju laikotarpiu ir paprastai yra labai brangūs.

Tačiau yra ir kitų būdų, kaip išspręsti pernelyg didelio plaukuotumo, kuriam reikia tik 2 ingredientų.
Patikėkite, tai padės jums atsikratyti nepageidaujamų plaukų per trumpiausią įmanomą laiką.

Padidėjęs plaukuotumas yra ne tik grožio ir savigarbos klausimas. Pernelyg didelis plaukų augimas gali būti susijęs su hormonų disbalansu, tam tikrų vaistų vartojimu, netaisyklingu menstruaciniu ciklu ir nėštumu.

Taigi gaminkime natūralius produktus iš nepageidaujamų plaukų!

Jums reikės:

1 puodelis kūdikių aliejaus (arba grietinėlės)
1 šaukštelis jodas
Paruošimas ir naudojimas:

Sumaišykite ingredientus ir patrinkite mišinį į plaukus 2 minutes. Palikite mišinį 5 minutes ir tada nuimkite drėgnu skudurėliu.

Pakartokite šią procedūrą keletą dienų iš eilės, ir palaipsniui plaukai išnyks amžinai. Žmonės socialiniuose tinkluose sako, kad metodas tikrai veikia.

Be to, yra dar keturi plaukų šalinimo būdai, tačiau jie nėra tokie veiksmingi.

1. Citrina ir cukrus:

Sumaišykite 2 valg. citrinos sultys, 2 šaukštai. cukraus ir 10 valg. vanduo. Naudokite mišinį plaukų augimo kryptimi. Leiskite jam veikti 15-20 minučių, tada nuplaukite vandeniu. Atlikite 2–3 savaites, kad gautumėte geriausią rezultatą.

2. Lęšiai ir bulvės:

Šios daržovės geriausiai tinka pašalinti nepageidaujamus plaukus. Sumaišykite virtus lęšius ir bulves į maišytuvą, pridėkite šaukštelį. citrinos sulčių ir Art. medus Taikykite mišinį, leiskite jam dirbti pusvalandį, tada nuplaukite.

3. Bananai ir avižos:

Sumaišykite 1 – 2 šaukštus. avižiniai dribsniai su vienu kapotų bananų. Masažuokite mišinį, kur jums reikia atsikratyti plaukų. Tokiu būdu jūs atsipalaiduojate odą ir tampa minkštesnė. Atlikite šią procedūrą du kartus per savaitę.

4. Bazilikas ir svogūnai:

Šis mišinys drėkina odą ir tuo pačiu metu pašalina plaukus. Išpjauti bazilikų lapus ir svogūnus. Taikykite kūno vietas ir palikite 15-20 minučių. Tada nuplaukite vandeniu. Ar tai 3-4 kartus per savaitę per mėnesį.

Ar atsikratėte nepageidaujamų plaukų?

Reklama