Persikraustydama pas vaikiną, mergina išmetė savo šunį į šiukšlių konteinerį

Persikraustydama pas vaikiną, mergina išmetė savo šunį į šiukšlių konteinerį Žmonės

Kartais šokiruoja, kokie žiaurūs būna žmonės su savo augintiniais. Net  kyla klausimas: kodėl kai kurie žmonės išvis ima į savo namus gyvūnus, jei jie negali jais pasirūpinti?

Viena Pensilvanijos valstijos gyventoja įsigijo sau šunį. Tik štai ji visiškai juo nesirūpino. Šuo buvo panašus į vaikštantį skeletą, aptrauktą kailiu. Viskas todėl, kad mergina dažnai pamiršdavo pašerti Fauną (toks šuns vardas).

Kartą mergina nusprendė persikelti pas savo vaikiną į kitą valstiją. Ji surinko nereikalingus daiktus ir išmetė juos į šiukšlių konteinerį. Ten pat atsidūrė ir Fauna. Ištisas tris dienas nelaimingas šuo praleido spąstuose. Jis neėdė, negėrė. Gyvūnas merdėjo kančiose.

Laimei, šiukšlininkas, kuris atvyko ištuštinti konteinerio, kuriame gulėjo šuo, jį pastebėjo. Vyras, vardu Natanas, buvo apstulbęs, pamatęs leisgyvį šunį.

Natanas ištraukė jį iš konteinerio. Pirma, ką padarė šiukšlininkas – pašėrė jį. Tam vyriškis nepagailėjo atiduoti jam savo pietų.

Po to Natanas rado gyvūnų apsaugos bendrijos numerį ir nuvežė šunį ten. Fauną apžiūrėjo veterinarė, vardu Megan. Per savo karjerą ji matė daug, bet šis šuo sujaudino ją. Geras ir mielas, jis buvo nelaimingas, alkanas ir vos gyvas. Ji prižiūrėjo ir rūpinosi šuniu kasdien. Greitai šuniukas priaugo svorio beveik tiek pat, kiek svėrė anksčiau. Fauna ėmė taisytis.

Megan pamilo šunį ir nusprendė pasiimti Fauną sau. Dabar jis saugus. Bado mirtis tikrai jam negresia. Naujoji šeimininkė dabar jį moko kaniterapijos įgūdžių.

O štai buvusiai augintinio šeimininkei teko atsakyti už savo nežmonišką poelgį. Šuo turėjo čipą, kurio pagalba policininkai ją rado. Mergina stojo prieš įstatymą.

Reklama