Pinigai iš tų, kurie vykdo šią paprastą apeigą, pradės tekėti gruodžio 21 d. – energetiškai galingiausia metų diena.

Pinigai iš tų, kurie vykdo šią paprastą apeigą, pradės tekėti gruodžio 21 d. – energetiškai galingiausia metų diena. Įdomybės

Kaip jau žinote, prie Žemės artėja galinga aukštų vibracijų banga.

2020-12-21 įvyks grandiozinė 400 metų dangaus linija – Jupiteris susijungs su Saturnu.
Gruodžio 21 dieną visa mūsų Galaktika persikels į naująjį Vandenio amžių.Dvasinės centrinės saulės jėgos viską šioje erdvėje pakeis giliai ir teigiamai.Ši šlovingų dangaus įvykių serija, vykstanti gruodžio 21 d., Skelbia naujos šviesos, taikos ir gausos Žemės planetoje eros pradžią.
Štai kodėl šią dieną bus veiksminga bet kokia technika, siekiant klestėjimo, gausos, turto ir norų išsipildymo.Visa erdvė bus prisotinta Visuotinėmis šviesos energijomis!O Aukštosios pajėgos bus atviros absoliučiai bet kokiems prašymams!

Kitą apeigą rekomenduojame atlikti gruodžio 21 d., Nes ją praktikoje išbandė tiek daug žmonių, o visų efektyvumas yra labai nuostabus!

  • Tai yra labai galinga sėkmės ir turto apeiga.Jo išskirtinumas yra tas, kad tai padarius tik vieną kartą, jūsų gerovė artimiausiu metu pradės labai pastebimai didėti.Pinigai bus iš netikėčiausių šaltinių – jie pakels atlyginimus, grąžins skolą, gaus papildomų pajamų šaltinių ir t.
  • Ceremonijos metu galite paprašyti Aukštųjų pajėgų bet kokią pinigų sumą ir bet kokiu tikslu.Jie tikrai jus išgirs!Artimiausiu metu jie pradės rengti jums renginius, kad jūs priartėtumėte prie savo noro išpildymo!
  • Pinigai gaunami iš skirtingų šaltinių, o svarbiausia yra tai, kad nesvarbu, kiek išleisite … net ir daug nesutaupydami, pinigai visada yra jūsų piniginėje ir tuo nesibaigia.Kažkokia magija!Jūs išleidžiate, o jie vėl ateina … iš visur)) …
Ceremonijos metu uždegkite kuo daugiau žvakių – ugnis visada pritraukia Turtą į namus!Taip pat geriau tai daryti augančiame mėnulyje, o dabar toks laikotarpis jau vyksta.

O dabar pati ceremonija:

Jums reikia atsistoti pagrindinio kambario viduryje arba ten, kur dažniausiai esate.Tada pakelkite rankas virš galvos ir sulenkite jas į dangų nukreipto dubenėlio pavidalu.Tarsi parodytum, kad esi pasirengęs gauti naudos iš Visatos ir Aukštųjų jėgų, tarsi dangus būtų atsivėręs.Apsukite savo ašį pagal laikrodžio rodyklę septynis kartus.Dabar garsiai pasakykite, kiek pinigų norite turėti kas mėnesį, ir septynis kartus pasakykite šiuos žodžius, žiūrėdami į savo dubenį iš rankų virš galvos:
„Likviduosiu pinigus, noriu pritraukti turtus.Angelai, padėk man, duok man gausos.Amen “.
Mėnesio pinigų suma palaipsniui pasieks tikslinę sumą, nes pajamos nuolat augs.Būtinai džiaukitės kaskart atvykę pinigų ir dėkokite aukštesnėms jėgoms už pagalbą, už atsivėrimo galimybes ir ženklus!

Viso gero ir sveikatos Jums!

Reklama