Pinigų ženklai nuo babos Ninos, kurie padės jums pritraukti turtus į jūsų gyvenimą

Įdomybės

Garsi aiškiaregė Baba Nina davė vertingų patarimų, kad namuose visada būtų pinigų. Norėdami tai padaryti, verta juos stebėti, kad išvengtumėte finansinių nesėkmių ir neigiamos energijos namuose.

Kaip išvengti finansinės nesėkmės

Garsi regėtoja Baba Nina dažnai duoda vertingų patarimų, padeda žmonėms iš įvairių gyvenimo nesėkmių. Jos patarimų dėka į savo likimą galite pritraukti finansinę sėkmę, kuri padės išvengti nelaimių ir didelių švaistymo.

Pasak Babos Ninos, yra ženklų, atstumiančių pinigų energiją, dėl kurių žmonės gali turėti finansinių problemų.

Jei žmonės taupo pinigus, tai jis tikrai pataria skolinti iš sukauptų pinigų. Tai padės išvengti finansinių nuostolių ir nesėkmių ateityje, susijusių su šeimos turtu.

Atėjusi iš parduotuvės Baba Nina pasakė, kad nereikėtų perskaičiuoti pinigų, kiek išleidote, tiek sugrįš. Jei kur nors buvo pervesta daugiau, tada pelnas padidės kelis kartus. Visus čekius reikėtų išimti iš piniginės, nes jie gali sukelti finansinių nuostolių.

Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į tuščius maišus, jei juose yra čekių, pinigai į namus nepatenka, o atvirkščiai – galimi finansiniai nuostoliai ir nesėkmės. Todėl po pirkimo čekius reikia išmesti ir ilgai nelaikyti.

Nešioti finansus kišenėje reiškia juos išleisti vėjui. Pinigai nepridės, o atvirkščiai – kuo dažniau žmonės juos nešiojasi kišenėje, tuo rečiau mato jų pasipildymą. Būtinai įsigykite talpią piniginę. Jei pasirinksite raudoną jos atspalvį, žmonės gyvenime neturės problemų su finansais.

Kaip pritraukti turtus į savo gyvenimą

Ypatingą dėmesį patariama skirti talismanams už turtus ir pinigų pritraukimą. Į įsigytą naują piniginę verta įmesti tris raudonu siūlu perrištas monetas arba vieną dolerį. Pasak Babos Ninos, jie pritraukia sėkmės ir palengvina finansines problemas.

Negalite laikyti nuotraukų, čekių piniginėje, nes jie veikia turto ir klestėjimo energiją.

Būtinai turėkite vieną piniginę. Jei jų bus du ar daugiau, tada finansai nubėgs kaip vanduo.

Darbo metu turėtumėte atkreipti dėmesį tik į ją. Jei per svarbias derybas ar spausdindami mašinėles švilpsite, pinigai gali išgaruoti, nebus pelno, paaukštinimo ar atlyginimo didinimo. Net ir senais laikais jie tikėjo, kad švilpuko metu žmonės pritraukia piktąsias dvasias, ji gali pavogti finansinę sėkmę ir gerovę.

Brauniukai įsižeidžia, jei žmonės namuose švilpia, todėl pinigus slepia toli, kad žmonės jų nerastų.

Baba Nina patarė naktimis pinigų neskaičiuoti, jos nuomone, diena tam tinkama. Neigiama energija gali turėti įtakos finansinei sėkmei ir gerovei. Po saulėlydžio neturėtumėte kam nors duoti pinigų, nes jų namuose neberasite.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt