Plinta vaizdo įrašas iš audros užklupto Lietuvos miesto: „Atsidarė plovykla“ (1)

Naujienos

Orai ir toliau nenustoja stebinti savo permainomis. Socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“ tauragiškė Jolita Rudienė pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti, kokia audra vakar, 18:50 vyko Tauragėje.

Vaizdo įraše matyti, kaip Tauragę siaubia stiprus vėjas ir lietus: maišosi dangus su žeme.

„Tauragėje krito ne tik kruša, bet trumpam buvo atsidariusi ir plovykla-skalbykla. Šiuo metu (20:30) konvekcija Lietuvos teritorijoje daugelis audros židinių jau gęsta. Rytoj bus „pabandom iš naujo“, – rašoma pranešime.

Grupėje „Orai ir klimatas Lietuvoje“ taip pat buvo pasidalinta įrašu, kuriame buvo klausiama, kaip laikosi tauragiškiai, ar sugrįžo žiema? Miesto gyventojai komentarų skiltyje pasidalino nuotraukomis, fotografuotomis skirtingu metu.

Orų prognozė

Anot Naglio Šulijos, Lietuvos link plaukia labai šiltas oras iš pietryčių. Tas oras nespėja atvėsti naktį, todėl net žemiausia temperatūra rytoj paryčiais bus apie 11–13, Kuršių Nerijoje 14–16 laipsnių šilumos.

Šiandien oras sušils iki 22–24, vietomis 25–27 laipsnių šilumos. Kur lis, bus ne taip šilta. „Kitaip tariant, šiandien bus vasariškai šilta“, – sakė N. Šulija.

Trečiadienį orai bus panašūs – vakare vietomis, dieną daug kur palis vasariškas lietus, kai kur su perkūnija. Naktį atvės iki 13–15, o dieną bus nuo 21 iki 26 laipsnių šilumos – tai priklausys nuo debesuotumo ir lietaus.

Tauragė gegužės 20 dieną (nuotr. Vaiva Ma | Orų entuziastai)

Nedaug kas pasikeis ketvirtadienį – naktį vėl vietomis, dieną daug kur vasariškas lietus, vėl perkūnija, vėl kur nors gali pabirti krušos ledukai.

Naktį atvės iki 15–17, dieną šils iki 23–25, vietomis 27 laipsnių šilumos. „Ką gi, nors kalendoriuje dar vėlyvas pavasaris, bet orai jau tikrai vasariški“, – teigia sinoptikas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt