Po Egidijaus Dragūno pasisakymų apie karą Ukrainoje – ilgai lauktas jo paties atsakas: „Tik šiandien suprantu, kad tai yra baisi tragedija“

Žmonės

Atlikėjas Egidijus Dragūnas-Selas (45 m.) jau kurį laiką nedingsta iš visuomenės akiračio. Vis dėlto, nei skyrybos su sužadėtine manekene Kotryna Kozlovaite (26 m.), nei dažnas apsilankymas teismo salėje nesulaukė tokio dėmesio, kaip E.Dragūno pasisakymai apie karą Ukrainoje.

Vasario pabaigoje gerbėjams vaizdo įrašu pareiškęs, kad karas Ukrainoje neva tėra „natūralus planetos išsivalymas“, ketvirtadienį TV3 „Žinioms“ E.Dragūnas nutarė pasiaiškinti.

Būtent šią dieną vyras pirmą kartą buvo matomas viešumoje po keleto mėnesių pertraukos. Jis pasirodė Vilniaus miesto apylinkės teisme, kur buvo svarstoma byla dėl praėjusių metų įvykių – E.Dragūno pasipriešinimo policijai ir nesunkaus policininkų sveikatos sutrikdymo.

„Tuo metu buvau jau tris mėnesius išvažiavęs svetur, tikrai toli nuo Europos. Nestebėjau tų įvykių ir pats nelabai supratau viso reikalo rimties. Tik šiandien aš suprantu, kad tai yra baisi tragedija, dėl kurios pergyvena visas pasaulis.

Šiuo metu kiekvieną dieną dirbu su savo vardo fondu. Nesakysiu, kad dirbu nuo pirmos karo dienos, nes tuomet buvau ištiktas šoko. Jau po pirmosios savaitės prisidedame kiekvieną dieną pinigais, turime komandą Kijeve, kuri labai kryptingai dirba“, – TV3 „Žinioms“ aiškino E.Dragūnas.

Pirmosiomis karo dienomis E.Dragūno instagrame buvo paviešinta štai tokia žinutė: „Daugelis manęs klausia, ką aš manau apie viską ir kodėl aš tyliu… Mano nuomonė yra tokia, kad yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šauti į žvėrį, yra žmonės, kurie gali šauti į žmogų. Tai vat tie, ten, kur sėdi ir šaudosi… Tai vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegul jie ten b*** šaudosi, tegul jie ten… Aš už taiką geriu alų“.

Jau netrukus po šio įvykio SEL grupės nariai pranešė paliekantys grupę, dėl tokių E.Dragūno žodžių taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!