Po kreiserio „Moskva“ nuskandinimo Kremliaus propagandistai apsiputojo: „tai Trečiojo pasaulinio karo paskelbimas“

Naujienos

Panašu, kad Rusijai praradus savo Juodosios jūros flagmaną, Kremliaus propagandistus ištiko tikra isterija.

Rusijos valstybinė televizija paskelbė, kad „Trečiasis pasaulinis karas jau prasidėjo“ po to, kai Ukrainos kare nuskendo jos karinis laivas „Moskva“. Nors Rusija teigė, kad jis buvo apgadintas po gaisro, Ukraina prisiėmė nuopelnus sunaikinusi Maskvos Juodosios jūros laivyno flagmaną savo raketomis „Neptūnas“.

Tačiau laivo nuskendimas sukėlė pagrindinio Kremliaus propagandos ruporo kanalo „Rossija 1“ isteriją. Laidos vedėja Olga Skabejeva padarė šiurpinantį pareiškimą, informuodama žiūrovus, kad „tai, į ką viskas peraugo, galima drąsiai vadinti Trečiuoju pasauliniu karu“.

„Dabar mes tikrai kovojame prieš NATO infrastruktūrą, jei ne pačią NATO. Turime tai pripažinti“, – toliau sakė Skabejeva.

Laidos svečias „Moskva“ nuskandinimą palygino su ataka Rusijos žemėje, nors Kremlius tvirtino, kad jis nuskendo dėl amunicijos gaisro.

Kitame valstybiniame televizijos kanale vienas laidų vedėjas įrodinėjo, kad Ukraina vykdo Vakarų reikalavimus vykdydama „dar daugiau provokacijų, kruvinų, siaubingų, visiškai neįsivaizduojamų atakų“.

Be to, Kremliaus propagandistai Ukrainos karinio kreiserio „Moskva“ sunaikinimą vadina „tikru Sasus belli (karo paskelbimas)“ ir siūlo paskelbti „specialiosios operacijos“ pabaigą bei paskelbti karą Ukrainai.

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!