Policija įspėja visus išmaniojo telefono savininkus apie naują sukčiavimo schemą

Policija įspėja visus išmaniojo telefono savininkus apie naują sukčiavimo schemą Įdomybės

Policija įspėja visus išmaniojo telefono savininkus apie naują sukčiavimo schemą. Tai labai paprasta: jums skamba nepažįstamas numeris, dažnai cheato kodas sutampa su jūsų vietovės kodu.

Jis klausia: „Ar girdi mane?“ Daugeliu atvejų abonentas atsako: “Taip.” Šiuo metu užpuolikas užrašo žodžius „taip“ ir naudoja jį kredito kortelės balso patvirtinime.

Susan Grant, Amerikos vartotojų federacijos vartotojų apsaugos direktorius, sakė: „Jūs sakote„ taip “, tokiu būdu suteikdami pirmenybę tam tikrai operacijai. Daugelis mano, kad tai nepriekaištinga, tačiau geriausia strategija šioje situacijoje yra pakabinti. “

Sukčiai gali naudoti skirtingas frazes, kad galėtumėte su jais susitarti, sakydami, kad jie yra brangūs „Taip“. Pavyzdžiui. Kažkas gali paklausti apie komunikacijos būklę: „Ar galiu gerai išgirsti?“ Arba kažką įprasto „Ar esate šeimininkas?“. Jei išgirsite nepažįstamąjį balsą – nelaikykite pavojaus, pakabinkite.

Susijęs vaizdas

Policija rekomenduoja saugoti nuo sukčiavimo ir:

  1. Neatsakykite į nepažįstamus numerius.
  2. Neduokite asmeninės informacijos telefonu.
  3. Nepatvirtinkite telefono numerio.
  4. Neatsakykite į klausimus telefonu.
  5. Jei įtartinas numeris jums paskambino, nedelsdami pakabinkite ir susisiekite su policija. Jei jau gavote tokius skambučius, rekomenduojame dvigubai patikrinti savo banko sąskaitas.
Reklama