Praeiviai Rusijoje: Ukraina – ne šalis, o Lenkija ir Baltijos šalys – dar blogiau

Kitos Naujienos

Dalis Rusijos gyventojų, atrodo, gyvena alternatyvioje realybėje, kur invazija į Ukrainą – visai, kaip skelbia Rusijos propagandinė žiniasklaida – tėra specialioji operacija prieš nacius. Rusijos žiniasklaidos atlikta praeivių apklausa rodo, kad dalis jų jaučia neapykantą ne tik ukrainiečiams, bet ir lenkams, ir Baltijos šalių gyventojams.

 

Žemiau pateikiame poros praeivių Rusijoje nuomones apie karą Ukrainoje. Visus jų atsakymus galite pamatyti vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Žurnalistė: Kaip, jūsų manymu, baigsis situacija Ukrainoje?

Praeivis: Reikia ją nušluoti nuo žemės paviršiaus ir viskas.

Žurnalistė: Ką nušluoti, Ukrainą?

Praeivis: Taip.

Žurnalistė: Už ką?

Praeivis: O kam mums ji reikalinga?

Žurnalistė: O ką po to nušluosime?

Praeivis: Lenkiją. Tiesiog į krūvą.

Žurnalistė: Visus nušluoti? O kodėl? Ką darysime su tomis teritorijomis?

Praeivis: O kas čia išvis per šalys? Ukraina ne šalis. Tai tiesiog gabalas, kurį kažkada atidavė Leninas. Ir viskas. O Baltijos šalys dar blogesnės. Jos visada buvo nusiteikusios prieš Rusiją. Reikia galvoti prieš pradedant kariauti. Taip, reikia kariauti su chocholais (ukrainiečius žeminantis žodis – red. past.). Vienareikšmiškai. Negali net jokių klausimų apie tai būti. Naciai. Reikia su jais kariauti.

♦ ♦ ♦

Praeivis 2: O kaip gali baigtis karas su chocholais? Niekaip kitaip negali. Nėra kitų variantų.

Žurnalistė: O ką darysime su tomis subombarduotomis žemėmis?

Praeivis 2: Kodėl subombarduotomis? Operacija (Rusija invaziją į Ukrainą vadina specialiąja operacija – red. past.), atrodo, klostosi normaliai, bet jokių ten… Jei jie pradeda kiliminį bombardavimą, tai jų problemos. Ir tos nacių išgamos… Jūs dabar klausiate, ką su jais darysime? Nušluosime.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!