Prakalbo apie Putino antrininką: įtaria, kad gyvena kartu, pakeičia jį kelionėse ir kituose reikaluose

Naujienos

Teigiama, kad tironas Vladimiras Putinas yra taip apimtas paranojos, jog naudoja antrininką, kad suklaidintų visus galimus žudikus. Rusijos lyderis yra sukrėstas ir baiminasi, kad šalies kariškiai gali surengti perversmą, siekdami jį nuversti, kai jis atleido generolus už tai, kad nepavyko užimti Ukrainos taip greitai, kaip buvo tikėtasi.

Paranojiškas despotas turi antrininką, kuris dalyvauja vietoj jo Kremliaus susitikimuose bei pakeičia jį kelionėse, rašo mirror.co.uk.

Antrininkas netgi gyvena tuose pačiuose namuose kaip ir tironas ‒ prezidentiniame komplekse. Šaltiniai teigia, kad antrininkas netgi buvo išmokytas vaikščioti taip pat, kaip Rusijos lyderis.

Tikina, kad dėl savo saugumo elgiasi ypač paranojiškai

Žvalgybos šaltinis sakė: „Žinome, kad Putinas yra paranojiškas dėl savo saugumo, ir šis žingsnis tik parodo, kaip rimtai jo komanda žiūri į grėsmę jo gyvybei“.

Jie pridūrė: „Jo artimos apsaugos komanda užtikrina, kad maistas būtų patikrintas, niekas neprisiartina prie jo be jų leidimo“.

Tačiau buvę štabo viršininkai, generolai ir FSB operatoriai žino silpnąsias sistemos vietas. „Nenustebčiau, jei per ateinančius kelis mėnesius išgirsime, kad Putinas mirė, o priežastis bus infarktas ar įsisenėjusi liga. Abejoju, kad jie pripažins, kad tai buvo vidinis perversmas“.

Suprantama, kad Rusijos vyresnieji vadai yra labai susirūpininę dėl karo eigos ir poveikio ekonomikai. Kremlius pripažino, kad žuvo 15 000 rusų karių.

JAV Baltųjų rūmų komunikacijos vadovė Kate Bedingfield sakė: „Turime informacijos, kad Putinas jautėsi suklaidintas Rusijos kariuomenės vadų, o tai sukėlė nuolatinę įtampą tarp Putino ir karinės vadovybės“.

Kare patyrė didelių nuostolių

Pranešama, kad ši žinia pasirodė po to, kai „geriausi Vladimiro Putino“ kovotojai patyrė didelių nuostolių per įnirtingas kovas Ukrainoje.

331-asis gvardijos desantininkų pulkas laikomas vienu baisiausių ir geriausiai apmokytų Rusijos kariuomenėje, 2014 metais kovojęs už Ilovaisko miestą Donbase. Tačiau kovo 13 d. Ukrainoje žuvo pulko vadas pulkininkas Sergejus Sucharevas ir pavaduotojas majoras Sergejus Krylovas – tai didžiulis smūgis bet kuriam kariniam daliniui.

Be to, yra keletas aiškių požymių, kad karas taip pat gali pakenkti Putino fizinei sveikatai. Kremlius atsisakė pateikti bet kokį paaiškinimą apie tai, kas, pasak ekspertų ir tyrėjų, yra aiškūs ženklai, rodantys, kad, pradėjus karą, jo sveikata jau buvo pašlijusi.

Pastebi suprastėjusios sveikatos ženklus

Pastaruoju metu viešumoje pasirodęs Putinas, Rusijoje garsėjantis savo „stipruolio“ įvaizdžiu, atrodė „ištinęs“ ir pastebimai „susilpnėjęs“, lyginant su ankstesniais vaizdais.

Dėl dramatiško jo fizinės būklės pablogėjimo pašaliniai žmonės įtaria, kad jis vienu metu kovoja su sunkia liga ar net keliomis ligomis. Dar praeitą savaitę pasirodė pranešimai, kad tarp prezidentą lydinčio personalo yra skydliaukės vėžio onkologas-chirurgas.

Praėjusių metų lapkritį Rusijos politikos analitikas atskleidė, kad despotas susirgo vėžiu ir Parkinsono liga, o kitas šaltinis teigė, kad jam buvo atlikta pilvo auglio pašalinimo operacija.

Įtarimas dėl Parkinsono ligos sustiprėjo kovo viduryje, kai V. Putinas buvo pastebėtas šlubuojantis nuo scenos po mitingo Maskvoje.

Dėl prastėjančios Rusijos lyderio išvaizdos analitikai taip pat domėjosi, ar jo „ištinęs“ veidas nėra steroidų kokteilio, kuris dažniausiai naudojamas vėžiui gydyti, pasekmė.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!