Prarado lenktynininko licenziją Italijoje dėl parodyto nacistinio gesto, 15-metis rusas savo kvailu elgesiu prisidarė rimtų problemų

Naujienos

Dėl įvestų sankcijų Rusijai po Italijos vėliava startavęs 15-metis lenktynininkas Artiomas Severiuchinas savo kvailu elgesiu prisidarė rimtų problemų.

Europos jaunių kartingo čempionate ant podiumo lipęs rusas, skambant Italijos himnui, du kartus trinktelėjo sau į krūtinę, o tada trumpai ištiesė ranką, tarsi atlikdamas nacistinį saliutavimą saliutavimą. A.Severiuchinas po savo gesto prapliupo juoktis, bet jau po kelių valandų jo juoką pakeitė ašaros.

A.Severiuchino atstovaujama „Ward Racing“ komanda atsiprašė dėl savo piloto elgesio ir pavadino jo gestą gėdingu. Tuo pačiu komanda pranešė nutraukianti sutartį su rusu.

„Mums didelė gėda dėl tokio piloto elgesio. Smerkiame tokį elgesį ir nematome galimybių ateityje toliau bendradarbiauti su šiuo sportininku, todėl nutraukėme jo kontraktą“, – skelbė „Ward Racing“ atstovai.

Negana to, Italijos automobilių sporto federacija iš ruso atėmė lenktynininko licenciją.

„Severiuchinas parodė nepagarbą ne tik visam pasauliui svarbioms vertybėms, bet ir žmogiškumui bei orumui“, – teigė Italijos automobilių sporto federacijos atstovai.

Tarptautinė automobilių sporto federacija (FIA) savo tyrimą dar tęsia.

Tuo tarpu pats A.Severiuchinas po to tikino, kad buvo tiesiog neteisingai suprastas.

„Norėčiau atsiprašyti už tai, kas įvyko Europos kartingų čempionate Portugalijoje. Stovėdamas ant pakylos parodžiau gestą, kurį daugelis suprato kaip nacių pasisveikinimą, bet tai netiesa, nes aš niekada nepalaikiau nacizmo ir apskritai šį režimą laikau vienu baisiausių nusikaltimų žmonijos istorijoje.

Nežinau, kodėl taip nutiko, bet žinau, kad tai yra mano atsakomybė. Esu kvailas ir už tai atsakysiu. Bet šiuo gestu tikrai nenorėjau parodyti, kad palaikau nacizmą ar fašizmą“, – sakė jis.

Šaltinis: tv3.lt

 

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!