Prasidėjo delčia: Vaiva Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus

Naujienos

Mėnulio pilnaties fazę pakeitė delčia. Šis laikas bus itin palankus naujoms romantinėms pažintims megzti ar įpūsti aistros į savo santykius. Apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė, kuri turi gerų žinių keturiems Zodiako ženklams, tačiau du ženklus įspėja – jiems metas nebus itin palankus.

Žymi astrologė pasakojo, kad kovo pradžia bus pakankamai nebloga. O pats kovo mėnuo džiugins naujai užmegztais romantiniais ryšiais ar pakurstyta santykių aistra.

Seksis meilėje ir moksluose

„Savaitė bus labai nebloga. Apskritai, kovas bus labai neblogas mėnuo, imant plačiąja prasme. Pirmiausia, džiugins meilės reikalai, jie bus labai smagūs.

Tie, kurie turite entuziazmo, tie, kuriems pavasaris jau širdyje, gali su džiaugsmu skirti labai daug laiko meilei. Čia skirta visiems: nuo pirmo bučinuko iki santuokos.

Taip pat bus labai vaisingas laikotarpis. Tai turėtų žinoti visi – berniukai, mergaitės, ponios ir ponai. Reiškia, kad žmonės šiuo laiku turėtų apsispręsti dėl savo norų, t. y., džiaugtis meilės teikiamais vaisiais ar būti atsargesniems“, – šyptelėjo V. Budraitytė.

Astrologė taip pat pridėjo, kad ne tik meilėje, bet ir moksluose seksis visiems. Savaitės horoskopas rodo, kad ši savaitė itin palanki studentams ar kitiems besimokantiems žmonėms.

„Taip pat šią savaitę labai seksis mokytis. Mėnulio padėtis čia jau nelabai turės didelės reikšmės. Bus noro mokytis, o ir rezultatai bus geri. Kartais taip nutinka, kad įdėjus mažiau pastangų, daugiau pasiekiama.

Jeigu eisite į bibliotekas, tai tapsite protingesniais. Arba net nereiks eiti į jokias bibliotekas, pakaks pasidėti  vadovėlį po pagalve, pamiegoti ir to pakaks. Šis laikas toks, kad pastangų reiks mažai, o rezultatas bus neblogas“, – džiugiomis naujienomis dalijosi pašnekovė.

Horoskopas, astrologija (nuotr. 123rf.com)

Įspėja 2 Zodiako ženklus

Šiuo laikotarpiu V. Budraitytė skatino dažniau pakelti akis į dangų. Pasak jos, pamačius danguje skrendančius paukščius, žmogų lydės sėkmė.

„Dar reikia priminti, kad šiuo laiku parskrenda paukščiai. Tad pamačius bet kokius parskrendančius ženklus turėtumėte žinoti, kad jums seksis, kad nutiks kažkas gero, būsite laimingi. Ypač, jei pamatysite gerves, gandrus ar gulbes. Tad pakelkite į dangų galvas, jei pamatysite, tikrai bus kažkas gero“, – ragino astrologė.

Tačiau taip pat V. Budraitytė išskyrė, kad šiuo laikotarpiu reiktų vengti konfliktų. Anot jos, nors laikas bus įtemptas, tačiau pykčiai nieko gero neatneš.

„Reiktų susilaikyti nuo ginčų. Emocinis fonas bus šiek tiek įtemptas, ypač kovo 7 dieną, išlįs jautrumai, tad reiktų sąmoningai siekti nesipykti. Šis laikas skirtas taikymuisi“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Astrologė tikino, kad labiausiai šis metas bus palankus keturiems Zodiako ženklams. Tuo tarpu dviems iš jų reikės labiau pasisaugoti.

„Labiausiai seksis Žuvims, Avinams, Ožiaragiams. Vėžiams irgi bus neblogai. Kitiems laikas bus neutralus, nieko blogo nenutiks.

Tačiau pasisaugoti reikėtų Dvyniams ir Vandeniams. Dvyniams bus nepalanku slidinėti, tad jeigu susiruošėte, tai verčiau čiuožkite su čiuožynėmis, ant kurių bus saugiau“, – paaiškino V. Budraitytė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!