Prie Nidos bažnyčios buvo apvogtas A. Tapinas – tokios atomazgos nesitikėjo

Naujienos

Visuomenininkas Andrius Tapinas pasidalino skaudžia patirtimi – buvo apvogtas Nidoje. Ilgapirščiai nugvelbė draugų paskolintą paspirtuką. Su pagalbos prašymu visuomenininkas kreipėsi „Facebook“ grupėje „Mūsų Neringa“. Ketvirtadienio rytą paaiškėjo, kad paspirtukas labai greitai atsirado prie bažnyčios šventoriaus, bet paieškų atomazga stebinanti. Paspirtukas paliktas prie šventoriaus ir pilnai pakrautas.

„Aš gi žinau, kad Nidoje gyvena labai geri žmonės. Paspirtukas šį rytą atsirado paliktas jau viršuje bažnyčios šventoriuje. Pilnai pakrautas.

Iš smėlėtų ratų suprantu, kad greičiausiai sutemus buvo stumiamas tuo miško keliuku nuo gimnazijos aukštyn iki bažnyčios.

Savininkas dėkoja ir tiems, kurie užmatė ir parašė žinutę, ir Nidos policijos pareigūnams už greitą reakciją ir gerą nuotaiką“, – „Facebook“ grupėje „Mūsų Neringa“ pasidalino A. Tapinas.

Trečiadienio vakarą jis paskelbė įrašą apie paspirtuko vagystę ir prašė žmonių pagalbos.

„Jei kas „pasiskolinote“ šiandien po pietų raudoną paspirtuką „Ninebot“, kuris buvo paliktas prie liuteronų bažnyčios stovėjimo aikštelės apačioje ir jau pasivažinėjote arba nusprendėte, kad gali laukti Dievo bausmė už vagystę iš bažnyčios kiemo, tai galite tiesiog palikti jį ten, iš kur paėmėte.

O jei kas nors pasiūlys jums už labai gerą kainą įsigyti elektrinį paspirtuką, tai irgi turėkite omeny“, – „Facebook“ grupėje „Mūsų Neringa“ pasidalino A. Tapinas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!