Prieš pačias Kalėdas močiutė pametė visą savo pensiją, bet neabejingi žmonės padarė jai tikrą stebuklą

Žmonės

Kalėdiniu periodu mes visi laukiame stebuklo ir taip malonu suvokti, kad jis visgi nutinka.

Šiandien norime pasidalinti su jumis pačia tikriausia kalėdine istorija, kuri nutiko Ukrainoje, Ternopolio mieste.

Prieš Kalėdas pensininkė atėjo į pašto skyrių savo pensijos, tačiau namo grįžo be pinigų, greičiausiai pametė kažkur pakeliui. Ji buvo prislėgta ir iš nevilties nusprendė ranka parašyti skelbimą, kur aprašė visą situaciją ir prašė radusiojo grąžinti jai pinigus.

Pirmoji atsiliepė mergina Natalija, kuri pasiūlė močiutei patalpinti šį skelbimą socialiniuose tinkluose ir jau po kelių minučių į nukentėjusios sąskaitą ėmė plaukti nedidelės sumos.

Žmogus, kuris rado tuos pinigus, taip ir neatsiliepė, tačiau per nedidelį laiko tarpą neabejingi žmonės paaukojo moteriai pinigų. Sekančiame skelbime pensininkė paprašė nutraukti lėšų rinkimą, kadangi ji jau gavo pamestą sumą ir net truputį daugiau.

Ji parašė, kad yra iki ašarų sujaudinta, kad į jos bėdą atsiliepė geri žmonės ir padėkojo kiekvienam, kuris nepraėjo pro šalį, o taip pat tiems, kurie iki šiol siūlo jai savo pagalbą.

Pabaigai norisi pridurti: labai gaila, kad nutinka tokios situacijos, gaila, kad yra žmonių, kurie be sąžinės graužimo gali pasiimti svetimus pinigus ir negrąžinti, tačiau malonu suvokti, kad gerų ir atjaučiančių žmonių mūsų pasaulyje visgi daugiau.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt