Prieš širdies smūgį jūsų kūnas jus „signalizuos“ – štai 5 požymiai!

Prieš širdies smūgį jūsų kūnas jus „signalizuos“ – štai 5 požymiai! Receptai

Neignoruokite šių ženklų!

Deja, milijonai žmonių kenčia nuo širdies problemų, o širdies priepuolis yra dažna mirties priežastis.

Širdies priepuolių skaičius smarkiai išaugo, daugiausia dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo, streso, uždegimo ir nesveikos dietos.

Taigi norint sėkmingai išvengti tolesnių komplikacijų, labai svarbu išmokti atpažinti simptomus.

Raskite būdą, kaip įveikti stresą ir gyventi sveiką gyvenimą – tai yra pirmas dalykas, kurį galite padaryti, kad išvengtumėte širdies smūgio. Be to, jei atpažinsite įspėjamuosius simptomus, kuriuos mūsų kūnas siunčia mums per jūsų gyvenimą, galite išgelbėti savo gyvybę!

Dusulys.

Dusulys yra signalas, kurį jūsų kūnas gali išsiųsti prieš širdies smūgį dėl sumažėjusios kraujotakos ir susiaurėjusių arterijų. Būtent plaučiai negauna reikiamo kraujo, kad tinkamai veiktų. Kadangi plaučiai ir širdelės funkcionuoja kartu, jei vieno iš jų funkcija sutrinka, tai paveiks kitą organą.

Silpnumas.

Jei arterijos susiaurėja, sumažėja kraujotaka ir pablogėja kraujotaka. Tai sukels susilpnėjusius raumenis ir bendrą kūno silpnumą. Turėtumėte būti atsargūs, jei jaučiate šį simptomą, nes tai yra vienas iš labiausiai paplitusių ir ankstyvų širdies priepuolio požymių.

Krūtinės slėgis.

Artėjant širdies priepuoliui, krūtinės skausmas ir spaudimas sustiprės ir gali plisti į rankas, nugarą ir pečius.

Galvos svaigimas ir šaltas prakaitas.

Kraujo srautas į smegenis sumažėja, kai blogai cirkuliuoja, todėl svaigsta galva ir šaltas prakaitas. Kadangi smegenys neveiks tinkamai, jausitės nesveika.

Nuovargis.

Sumažėjęs kraujo tekėjimas į širdį taip pat sukels nuovargį, nes širdyje nebus reikiamo kiekio kraujo, kad jis tinkamai funkcionuotų. Todėl, jei visą laiką jaučiatės pavargę, turėtumėte pasitikrinti savo gydytoją.

Šie simptomai gali reikšti rimtas sveikatos ir širdies problemas, todėl niekada neturėtumėte jų ignoruoti. Jei pakeisite svarbius gyvenimo būdus, galėsite išvengti šios grėsmės ir išgelbėti gyvybę.

Reklama