Priežastys, kodėl nereikia naktį prie lovos palikti stiklinės vandens

Priežastys, kodėl nereikia naktį prie lovos palikti stiklinės vandens Įdomybės

Dauguma gydytojų rekomenduoja išgerti bent 8 stiklines vandens per dieną. Vietoj to, žmonės naudoja įvairius metodus, kad gautų reikiamą vandens kiekį, o atsikėlę ryte, šalia savo lovų įsipila vandens, kad nepamirštų išgerti. Bet ar žinojote, kad nereikia pasilikti stiklinės vandens nakčiai prie lovos? Pateikiame priežastis, kodėl neturėtumėte taip elgtis.

Dulkės ir nešvarumai gali patekti į vandenį

Jei visą naktį laikysite stiklinę vandens prie savo lovos, svetimkūniai galės laisvai patekti į ją iki pat ryto. Musės ir uodai turi ypač didelę galimybę patekti į jūsų vandens stiklinę. Taigi, naktį geriate nešvarų vandenį ir to net nepajaučiate.

vandens stiklinė

Keičiasi vandens skonis

Vanduo iš čiaupo netinka tiesioginiam gėrimui, nes jame yra dezinfekuojančio chloro. Tačiau jei geriamąjį vandenį gaunate iš čiaupo, chloras išgaruos per naktį ir pasikeis vandens skonis.

Palankios sąlygos mikrobams augti

Kai geriate vandenį iš puodelio, milijonai mikroorganizmų patenka iš burnos į puodelį. Taigi, jei vakare išgersite gurkšnį vandens, ryte į burną patenkantys mikroorganizmai bus pasidauginę šimtus kartų.

vandens stiklinė

Kenksminga elektros prietaisams

Dauguma žmonių prie lovos laiko įvairius elektros prietaisus. Netyčia išsiliejus vandeniui šalia lovos, vanduo gali patekti į elektros prietaisus ir sukelti pavojų.

Padidėja vandens rūgštingumas

Kai vanduo per naktį laikomas inde, jis sugeria anglies dioksidą ir sutrinka pH pusiausvyra. Dėl to sumažės geriamo vandens šarmingumas ir padidės rūgštingumas. Tai nekelia rimtos grėsmės jūsų sveikatai, tačiau tai žymiai pakeičia vandens skonį.

stiklinės vandens

Gali būti sunku užmigti, kai šalia lovos yra vanduo

Žmogaus kūno reakcija į vandens buvimo pojūtį pasireiškia atsikėlimu naktį ir ėjimu į tualetą. Dažnas ėjimas į tualetą ar į vonios kambarį gali sutrikdyti miegą ir priversti jus jaustis taip, lyg būtumėte visai nemiegoję.

Reklama