Puikūs naminiai ledai be ledų gamintojo: nėra chemijos, vaikai žiovauja ant abiejų skruostų

Puikūs naminiai ledai be ledų gamintojo: nėra chemijos, vaikai žiovauja ant abiejų skruostų Receptai

Kaip pabėgti nuo vasaros karščių? Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra nusipirkti stiklinę grietininių ledų. Saldūs gaivinantys ledai yra mėgstamas vasaros gydymas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ir net aršūs sveikos mitybos gerbėjai negali paneigti savęs skanaus popsoicle, kai už lango +30.

Sužinoję apie konservantus, dažus, kvapiklius ir kitas chemines medžiagas, kurių daugiau nei parduotuvių ledai, neišsipildėme, radome paprastą ir šaunų naminių ledų, turinčių tik tris ingredientus, receptą. Norint išgauti tobulą kreminę tekstūrą be ledų, reikia išties stebuklingo recepto …

Jokių ledų gamintojo – virimo greitis ir minimalus ingredientų rinkinys maloniai nustebins jus!

Sundae namuose

Sudedamosios dalys

  • 300 ml kondensuoto pieno
  • 300 ml riebios grietinėlės (25% riebumo, ne mažiau)
  • 90 g pieno šokolado
  • vienkartiniai popieriniai puodeliai
  • medinės ar plastikinės lazdos

Virimas

Supilkite grietinėlę į gilų dubenį ir plakite šluotele ar mikseriu iki purumo. Plakimo metu masė turėtų padidėti maždaug 2 kartus.

Palaipsniui supilkite kondensuotą pieną į grietinėlę, derindami komponentus su maišytuvu arba šluotele. Ledai yra gana saldūs, todėl galite naudoti mažiau kondensuoto pieno.

Gautą mišinį supilkite į patogų indą su rykliu.

Ištirpinkite šokoladą vandens vonioje arba mikrobangų krosnelėje.

Kiekvieną puodelį užpildykite ištirpintu šokoladu, švelniai paskirstydami jį ant sienų ir dugno. Įdėkite likusį šokoladą atgal į dubenį, palikdami tik ploną sluoksnį ant sienų.

10 minučių nusiųskite puodelius į šaldiklį. Šio laiko pakanka, kad šokoladas ant sienų sukietėtų.

Užpildykite stiklines ledais, įdėkite lazdelę į kiekvieną indą ir nusiųskite į šaldiklį 5 valandoms, arba dar geriau – visai nakčiai.

Kai ledai sukietėja, šiek tiek supjaustykite kartoninę taurę viršuje ir atsargiai išimkite ją iš ledų.

Dabar jūs žinote, kaip gaminti naminius ledus iš paprastų ingredientų! Saldūs ledai užkariauja nuo pirmo kąsnio.

Beje, nebūtina ledų ruošti į šokoladą. Galite tiesiog užšaldyti grietinėlės ir kondensuoto pieno mišinį, o tada patiekti gatavus ledus su vaisiais, uogomis ir įvairiais sirupais. Na, labai paprasta ir skanu!

Ledai pasirodo stebėtinai švelnūs, kvapnūs, kreminės tekstūros. Žodžiu, ne blogiau nei parduotuvėje! O jei vasara yra mažas gyvenimas, kodėl gi neišleidus to saldžiai ir pelningai? Jei jums patiko mūsų paprastas receptas, nepamirškite pasidalinti puikių vasaros patiekalų gaminimo paslaptimis su draugais.

Reklama