Putiną viešai išvadinusi psichopatu rusų manekenė rasta makabriškai nužudyta

Naujienos

Net Ukrainoje vykstantis karas, okupavęs visą Rusijos žiniasklaidos dėmesį, neužgožė makabriškos istorijos, kurios tragiška atomazga paaiškėjo šiomis dienomis – neaiškiomis aplinkybėmis dingusi rusų manekenė Greta Vedler, Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną atvirai vadinusi psichopatu, rasta nužudyta, jos lavonas sugrūstas į lagaminą.

Sutapimas ar ne, tačiau 23 metų manekenė dingo maždaug prieš metus, socialiniuose tinkluose viešai iškoneveikusi Rusijos prezidentą, o tragiškas jos likimas paaiškėjo prasidėjus karui Ukrainoje.

Po metų nevaisingų paieškų jaunos merginos kūnas galiausiai buvo rastas sugrūstas į lagaminą, o pastarasis patalpintas Lipecke palikto automobilio bagažinėje.

Istoriją apie šiurpų radinį pasigavo ne tik Rusijos žiniasklaida, bet ir Vakarų naujienų portalai, kaip „New York Post“ ar „The Truth Tribune“, „Telegram“ platformoje veikiantys ukrainiečių komunikacijos kanalai.

Spėjama, kad išvaizdi gražuolė dingo maždaug 2021 m. vasario pabaigoje. Klausimų dėl G. Vedler dingimo sukėlė tai, kad prieš pat pradingstant manekenė viešai socialiniuose tinkluose ėmė net ne kritikuoti, bet atvirai koneveikti V. Putiną ir išvadino jį psichopatu.

Galiausiai paaiškėjo, kad merginą nužudė buvęs jos draugas Dmitrijus Korovinas – 23 metų vyras prisipažino pasmaugęs G. Vedler ir paslėpęs draugės lavoną lagamine, kurį įmetė į automobilį, o pastarąjį paliko Lipecke, nuvažiavęs kelis šimtus kilometrų.

Vyras taip pat pripažino, jog ne iš karto atsikratė kūno – su nužudytos manekenės lavonu tris naktis praleido viešbučio kambaryje.

Kaip paaiškėjo, D. Korovinas stengėsi paslėpti G. Vedler dingimą – nužudytos merginos socialiniuose tinkluose kartais paskelbdavo įrašus, turėjusius parodyti, kad manekenė gyva.

Tačiau to buvo maža – dukros pasigedę tėvai kreipėsi į policiją, kuri ėmėsi ieškoti nežinia kur prapuolusios merginos.

Makabriškas sutapimas, tačiau dingusi manekenė rasta po metų paieškų – kaip tik tuo metu, kai V. Putinas pradėjo „specialiąją operaciją“ Ukrainoje, o Vakarai ėmė abejoti Rusijos lyderio adekvatumu ir psichika.

Prieš pat dingimą G. Vedler, paskatinta Rusijoje vykusių protestų numalšinimo, viešai socialiniuose tinkluose paskelbė mananti, kad Kremliaus šeimininkas yra psichopatas.

„Mano manymu, jis aiškiai yra psichopatas arba sociopatas.

Psichopatams svarbu nuolat patirti pilnatvės, aštrumo jausmą gyvenime, todėl jie mėgsta riziką, aštrius pojūčius, bendravimą, veiklas – intensyvų ir dinamišką gyvenimą“, – rašė nužudyta manekenė.

Greta Vedler. Facebook

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!