Putinas griebiasi grasinimų: jei sankcijos ir toliau tęsis, maisto kainos kils

Naujienos

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad pasaulyje maisto kainos kils toliau, jei šalys ir toliau tęs ekonominį spaudimą.

Rusijos žemės ūkio ministras Dmitrijus Patruševas per vyriausybės posėdi tvirtino, kad Rusijos maisto resursai yra pakankami, o Maskva ir toliau tęs savo eksporto įsipareigojimus pasaulio žemės ūkio rinkoms, rašoma CNN.

Rusija yra pagrindinė pasaulinė trąšų gamintoja pasaulyje.

Dėl sankcijų Rusijai Latvijos bankuose jau įšaldyta apie 8 mln. eurų

Dėl Europos Sąjungos ir JAV sankcijų Rusijai Latvijos bankuose šiuo metu jau yra įšaldyta apie 8 mln. eurų, pranešė Latvijos bankų priežiūros tarnyba – Finansų ir kapitalo rinkos komisija.

Ji pabrėžė, kad ši suma atspindi tik preliminarius bankų pateiktus duomenis, ji gali didėti, nes duomenys analizuojami bei tikslinami, kai kurių sąskaitų savininkų galimybės jomis naudotis laikinai apribotos.

Anot pranešimo, Latvijos bankuose užfiksuota sąskaitų vieno fizinio ir 15 juridinių asmenų, kurie tiesiogiai į sankcijų sąrašus nėra įtraukti, tačiau nustatyti jų saitai su sankcijų sąrašuose esančiais asmenimis, todėl šios lėšos įšaldytos.

Tarnyba pažymi, Latvijos finansų sektorius jau seniai taiko požiūrį, kuriuo Rusija vertinama kaip didelės rizikos jurisdikcija, todėl Rusijos rezidentų indėlių Latvijos bankuose nuo 2015-ųjų smarkiai sumažėjo ir sudaro tik 1,1 proc. visų depozitų Latvijos bankuose sumos.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!