Putinas iš arti: perdėta prabanga, karališkieji sostai ir vieta, skirta Putino linksmybėms

Naujienos

Vladimiras Putinas bando išnaudoti savo karinę galią Ukrainoje ir, nepaisant griežto Rusijos kaimynų pasipriešinimo, viso pasaulio žmonių akys krypsta į įsiveržusios šalies dominavimo pasaulyje planus.

Niekas kitas pasaulyje taip nesimbolizuoja Putino galios, kaip Kremlius – didžiulė citadelė Maskvos širdyje.

Kremlius – tai ne vienas pastatas, o didžiulis 70 hektarų kompleksas su penkiais prabangiais rūmais, keturiomis ištaigingomis katedromis, įspūdingu ginklų arsenalu ir privačiomis prezidento kameromis, rašo dailystar.co.uk.

Pastatytas 1495 m., Kremlius pusę tūkstantmečio buvo neatsiejamai susijęs su valdžia Rusijoje. Centriniai Didieji Kremliaus rūmai yra buvusi carų rezidencija, valdžiusi šalį prieš komunistinį sovietinį režimą.

Kremlius iš arti: perdėta prabanga, karališkieji sostai ir vieta, skirta Putino linksmybėms (nuotr. socialinių tinklų)

Žodžio „Kremlius“ reikšmė yra „tvirtovė, citadelė miesto viduje“, o jo pavadinimas atitinka jo išvaizdą. Tačiau tarp griežtos išorės, vidų puošia gražūs ir puošnūs pasatatai, įskaitant penkis Kremliaus rūmus.

Didieji Kremliaus rūmai talpina 700 kambarių, kurie buvo XIX amžiaus Rusijos carų namai, vėliau – sovietų valdžios centras.

Didžiulis pastatas yra ir caro gyvenimo muziejus, ir Rusijos karinės galios memorialas, rašo Moscow.info.

Teremo rūmai yra daugiasluoksnė karsto struktūra. Šie rūmai buvo XVII a. caro šeimos namai ir įkūnija seną karališką Rusijos žavesį. Poteshny rūmai yra Kremliaus įdomybė, kuri įvairiais laikais buvo didikų rezidencija, teatras ir policijos būstinė.

Šis kuklus trijų aukštų pastatas buvo pastatytas 1652 m. ir dabar yra katedra.

Valstybiniai Kremliaus rūmai yra paties Kremliaus sovietmečio pastatass, kuriame dabar vyksta koncertai. Seniausia vis dar išlikusi struktūra yra Ivano III rūmai, pastatyti 1491 m., kuriuose yra imperijos sostai.

Siekdamas sustabdyti eismo sutrikimus, kuriuos sukelia automobilių kolonos, prezidentas Vladimiras Putinas leido statyti Kremliaus sraigtasparnių nusileidimo aikštelę, baigtą statyti 2013 m.

Kremliuje taip pat yra caro varpas – didžiausias varpas pasaulyje. Taip pat už jo sienų yra Kremliaus ginklų salė, kuri atsirado kaip karališkasis arsenalas 1508 m., atsakingas už ginklų, papuošalų ir įvairių carų namų apyvokos reikmenų gamybą, pirkimą ir saugojimą.

Oficialiai, pagal Rusijos skelbiamą propagandą, Putinas gyvena nedideliame bute, kuris atitinka jo santykinai kuklų 94 tūkst. eurų siekiantį metinį atlyginimą.

Tačiau iš tikrųjų jis gali būti turtingiausias žmogus pasaulyje ir gyvena itin prabangų gyvenimą.

Pranešama, kad kartu su savo senais bičiuliais prezidentas krauna savo kišenes iš valstybės komunalinių paslaugų ir bankų turto, manipuliuoja akcijomis ir prievarta vilioja pinigus iš oligarchų.

Finansų žurnalas „Forbes“ net atsisako įvertinti jo grynąją vertę, nes negali patikrinti jo finansinio turto, tačiau pranešama, kad jo turtas gali viršyti 142 mlrd.

Tačiau Rusijos prezidentas demonstruoja milžiniškus turtus – pranešama, kad jis turi prabangius laikrodžius, jachtų parką ir daugybę brangių nekilnojamojo turto objektų, įskaitant apie 700 mln. eurų kainuojančius rūmus.

Pranešama, kad vadinamieji „Putino rūmai“, kurių vertė, kaip manoma, viršija 1 milijardą dolerių, buvo pastatyti asmeniniam Putino naudojimui.

Prieš kurį laiką Aleksejaus Navalno Antikorupcijos fondas, įsteigtas atviro Putino kritiko, kuris dabar yra kalėjime, paskelbė beveik 500 prabangaus dvaro nuotraukų.

„The Guardian“ praneša, kad rūmuose, esančiuose Rusijos Juodosios jūros pakrantėje, yra marmurinis baseinas, papuoštas graikų dievų statulomis, vyno rūsys, teatras ir klubą primenanti erdvė šokiams ant stulpo.

Kremlius iš arti: perdėta prabanga, karališkieji sostai ir vieta, skirta Putino linksmybėms (nuotr. socialinių tinklų)

Šaltinis: ve.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!